Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: ÝPTV Dosyalarýndaki Kanallarý Sýralama Programý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arrow 130 ÝPTV Dosyalarýndaki Kanallarý Sýralama Programý

ÝPTV Dosyalarýndaki Kanallarý Sýralama Programý

C-M3U editor'u kullanabilirsiniz, ya da Excel dosya ile tablo olusturabilirsiniz bu sayfadaki formul ile :
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

C-M3U EDÝTÖR PROGRAMI

2. ** Gizli Ýçerik: Bu gizli içeriði görmek için supersatforumdaki mesaj sayýnýz 1 veya daha fazla olmalýdýr.
  3. Konu Simba tarafýndan (10-10-2021 Saat 11:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustad mesajýný konu yaptým gerekli içerikide az duzenledim verdigin bilgi o konuda kaybolup gider buradan destegi sen verirsin kolay gelsin programý deneycegim peki programda dosyada olan kanallarýn calýsýp calýsmadýgý bilgisi veriyormu acaba iptv listesinde mesela kanal offline durumunda diyelim bu program kýrmýzý vs ile gostermiþ resimde gorunuyor o bilgiyide veriyormu acaba sadece sýralamamý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kekeo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba
    Evet gördüm peki linkleri tek tek veya tik koyarak check edince kanal online mi deðilmi bunu belirtiyor toplu halde check etme durumu varmý peki? Ayrýca save as yapýnca benim verdigim katagorili listeyi düz mantýk yapýyor katagorisiz hale getirdi bunun için bir ayarlar mevcutmu bilgi verirsen iyi olur bende acemiyim bu programda
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kekeo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).
    O sekil full sectim ama 79 ile baslayan kanallarý UNKOWN gösteriyor demekki m3u8 kodu olmayýnca sonunda unkown gösteriyor.Gruplastýrma olayýný çözemedim ama biraz karýþtýrayým bakalým birþey cýkacakmý üstad
    Konu Simba tarafýndan (10-10-2021 Saat 12:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yararlý bir konu tesekkurler kekeo hocam
    Þu an simbanin verdigi listeye baktim online calýþan okanal sayisi yuzde 97 lerde gercekten tebrikler
    Konu Editor tarafýndan (10-10-2021 Saat 12:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tteeþekkkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba. Þimdi uygulamaya baktým. Gruplama kýsmýnýn gözükmesi için kaynak dosyada; örneðin (group="Türkiye") yerine (group-title="Türkiye") yazmak gerekiyor. Yine logo için de "logo" yerine "tvg-logo" yazmak gerekiyor. Böyle yapýnca editör gruplarý ve logolarý listeliyor. Henüz TV'de denemedim. Sorun çýkarmazsa baðlantýlarýn kontrolü ve toplu sýralama/düzenleme için çok güzel bir araç.
    Konu jeanka tarafýndan (13-10-2021 Saat 22:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sadece smart tv dosyalarýný görür diðerlerini görmez.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanýcý var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri