Sayfa 4/55 İlkİlk 12345678910111213142954 ... SonSon
548 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 10]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam simba hocam bizim burda herşey yolunda hem cihazlara hem tv lere yükleme işini artık yavaş yavaş çüzdük fakat bazı tv ler artık eski mesela bendeki 2016 şimdi buna ben getirip yeni porogram zaten bilsem anca yaparım bir SSİP yüklemek için gönlerce uğraştım zar zor yükledim bizim burdan kulandığımız poğram güzel çünkü kanal silmesi dizmesi herşey yolunda fakat şimdi düşünüyorum eğer biz paralı server alırsak yine kullandığımız bu sisteme ekliye billirmiyiz hadi ekledik diyelim bunun aynısını onlarıda yer değişimi yada silme işi yapa bilecekmiyiz bizlere verdiğiniz bu güzellikler için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emin.özer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam simba hocam bizim burda herşey yolunda hem cihazlara hem tv lere yükleme işini artık yavaş yavaş çüzdük fakat bazı tv ler artık eski mesela bendeki 2016 şimdi buna ben getirip yeni porogram zaten bilsem anca yaparım bir SSİP yüklemek için gönlerce uğraştım zar zor yükledim bizim burdan kulandığımız poğram güzel çünkü kanal silmesi dizmesi herşey yolunda fakat şimdi düşünüyorum eğer biz paralı server alırsak yine kullandığımız bu sisteme ekliye billirmiyiz hadi ekledik diyelim bunun aynısını onlarıda yer değişimi yada silme işi yapa bilecekmiyiz bizlere verdiğiniz bu güzellikler için teşekkürler
    Ücretli verilen linklerde otomatik olarak yukluyor listeyi değiştiremezsiniz ancak url indirip tekrar yuklemeniz lazım şöyle bir durum var bunu gözardı etmeyin benim verdigim liste ile acık ve net konusayım kacak illegal-ücretli iptv liste arasında cok fark var benim verdigim listede kanallar hızlı acılır illegalde böyle şey mümkün değil yayın uzantsında m3u8 kullanmadıkları için acılımlar geç olur.

Otomatik verilen listede kısaca işlem yapamazsınız onlar ne sunarsa onu izlersiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba. sitenizdeki xtrem dosyasını indirdim ancak uyduya yüklediğimde kanalları getiremedim. Yardımınızı rica ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaplan6128 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba. sitenizdeki xtrem dosyasını indirdim ancak uyduya yüklediğimde kanalları getiremedim. Yardımınızı rica ederim.
    Uydu için verdigim dosyayı deneyin xstream için verdigimiz dosyayı usb yoluyla veya online uygulamaların baglantılarından yukleyeceksiniz.Bizim URL linkimizi girerseniz kanallar calısmaz dosya ile yukleme yapacaksınız
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için çok teşekkür ederim. Çok güzel bir site gerçekten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam benim tv supra android smarttv bu dosyayı ssiptv playere eklediğimde hiçbir kanal açmıyor kanal hatalı diyor bitek ottplayerde çalışıyor ott playere doğrudan upload edilmiyor açmam için yandexe veya google clouda ekleyerek kullanmam gerek ve bazen linkler kırılabiliyor bunun herhangi bir çözümü varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sinyor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam benim tv supra android smarttv bu dosyayı ssiptv playere eklediğimde hiçbir kanal açmıyor kanal hatalı diyor bitek ottplayerde çalışıyor ott playere doğrudan upload edilmiyor açmam için yandexe veya google clouda ekleyerek kullanmam gerek ve bazen linkler kırılabiliyor bunun herhangi bir çözümü varmı?
    SSİPTV ye dosya olarak yuklemeniz lazım konudada yazıyor bizim linkimiz yok link girerseniz acmaz.SSİPTV sol üstte ayarlardan kod alın buraya yazın ben yuklerim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler Emeğinize Sağlık

Sayfa 4/55 İlkİlk 12345678910111213142954 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri