Sayfa 54/55 İlkİlk ... 429444546474849505152535455 SonSon
548 sonuçtan 531 ile 540 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 10]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Dumrul34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Listeyi nasıl görebiliriz ssiptv izleye bilmek için
    SSİPTV de sol üstte ayarlar kısmından kod al bölümü var yapamazsanız kodu 1 kez alın buraya yazın beklemede kalın biz yükleme yaparız.Biz Yükleme yaptıktan sonra SSİPTV sol üstte yenile (yuvarlak simge) yapın oynatma listemden kanalları izleyebilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim ben kendimde yaparım ama liste bulamadım M3u liste atarsanız ben yükleyebilirim ts uzantılı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Dumrul34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ederim ben kendimde yaparım ama liste bulamadım M3u liste atarsanız ben yükleyebilirim ts uzantılı
    1Ci mesajda dosya var onu yukleyeceksiniz.SSİPTV ts uzantılı uzantıya gerek yok
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler Emekleriniz için Allah Kolaylık versin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam usta sana ne kadar teşekür etsek azdır allah işini rast getire ben ss iptv beğeniyorum neden çünkü kanalı sile biliyorsun kanalı daşıya biliyorsun çük güzel ama ben android uydu cihazına smart iptv kurdum tabi o paralı nasıl paralı 5.50 evru neyse burdanda kanalları yükledim abi ben böyle seri ve böyle keyifle izliyorum sanada duvacıyım abim benim sağ olsaın var olasın ama bunda silme dizme yapamazsın kütü yönu orası ss iptv android cihazdada denedim iki üç kanal arka arkaya değişince donup kalıyor bence parası olan smartı kurup burdanda kanalları yükle zevkle izler gidersin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu Simba tarafından (12-01-2022 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Mehmetc2022 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu kurallarına uymuyorsunuz.Kuralları iyi okuyun

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

4-Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif hakları ile sıkıntı yaşıyoruz.Farklı eşleştirme yapıp sanki korsan yayın verdigimizi sanıyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanalların isimlerini yazmayınız.

Ayrıca;

Konu Simba tarafından (14-01-2022 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık ustam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

octagon sf8008 4k uhd e2 dvb-s2x twin izliyorum

Sayfa 54/55 İlkİlk ... 429444546474849505152535455 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri