Sayfa 12/55 İlkİlk ... 234567891011121314151617181920212237 ... SonSon
548 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 10]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ttys Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tesekkürler fakat ***ve ****** tv daha ön sıralara alabilirbisiniz..
    Kanalların isimlerini yazmayın.O kanallar haber katogirisinde zaten ön sıralarda zaten gidipte 1 numaraya alamam herşey katagoriye göre liste bu sekilde tarafsız yayıncıyız biz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler, bir dosya size göndermek istiyorum ama mesaj atamıyorum

- - - Updated - - -

Konu Simba tarafından (06-11-2021 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. email yollayabilirsiniz.Özel mesajı aktif uyeler atabilir

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Alıntı heci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

- - - Updated - - -

Emaili aldım bir bakayım kanallara diğer grup iptv agından yayın yapan kanallar kapandımı hani 163 le başlayan serideki kanallar üstad? ben onları kaldırdım bulabildigim yenileri buldum ama bazısı eksik kaldı tabi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. email yollayabilirsiniz.Özel mesajı aktif uyeler atabilir

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Emaili aldım bir bakayım kanallara diğer grup iptv agından yayın yapan kanallar kapandımı hani 163 le başlayan serideki kanallar üstad? ben onları kaldırdım bulabildigim yenileri buldum ama bazısı eksik kaldı tabi
    Bu akşam tümünü gözden geçirip, size göndereceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı heci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu akşam tümünü gözden geçirip, size göndereceğim
    Tamamdır üstad ben listeni inceledim 4 offline kanal var onun dısında içerigide inceleyip listeye eklerim ilgi ve bilgine teşekkurler.

EKTE VERDİM
    Ekli Resimler Ekli Resimler
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tamamdır üstad ben listeni inceledim 4 offline kanal var onun dısında içerigide inceleyip listeye eklerim ilgi ve bilgine teşekkurler.

EKTE VERDİM
    Merhaba. Daha önceki dosyadan farklı bir içerik ve fazlası yeni bir dosya gönderiyorum. Bu dosyada ile önceki dosyada farklı ve benzer içerik bulunuyor. Kaynak kanallar olduğu için kapanma sıkıntısı yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba. Daha önceki dosyadan farklı bir içerik ve fazlası yeni bir dosya gönderiyorum. Bu dosyada ile önceki dosyada farklı ve benzer içerik bulunuyor. Kaynak kanallar olduğu için kapanma sıkıntısı yok.
    Tamamdır ustad gonder diğer guncellemede veririm arıtk daha dun guncelledim listeyi biraz zaman geçsin
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok sağolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskler.

Sayfa 12/55 İlkİlk ... 234567891011121314151617181920212237 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri