Sayfa 17/55 İlkİlk ... 78910111213141516171819202122232425262742 ... SonSon
548 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 10]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verdiğiniz hizmet için tşk ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

way be sizin bu hazırladıgınız liste heryerde dolanıyor. az once bı yerde denk geldım tanıdık geldı ındırme baglantıları.... ındırdım baktım bırde bı guzel rar yapmıslar ıcıne gırdım m3u nun bu sıtenın adını bıle sılmeden yayınlamıslar emek vermeden alıyorlar ustune ustluk utanmadan nerden oldugu bellı oldugu halde yayınlıyorlar bır yandan ıyı oluyorda aslında sıtenın adıda gorunuyor orda ındırenler kaynagın burası oldugunu gorurler en azından

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı egelim9009 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    way be sizin bu hazırladıgınız liste heryerde dolanıyor. az once bı yerde denk geldım tanıdık geldı ındırme baglantıları.... ındırdım baktım bırde bı guzel rar yapmıslar ıcıne gırdım m3u nun bu sıtenın adını bıle sılmeden yayınlamıslar emek vermeden alıyorlar ustune ustluk utanmadan nerden oldugu bellı oldugu halde yayınlıyorlar bır yandan ıyı oluyorda aslında sıtenın adıda gorunuyor orda ındırenler kaynagın burası oldugunu gorurler en azından
    Heryerde yayınlanıyor hırsız her zaman hırsızdır sadece bu listeler degil cogu konularıda alıyorlar.Uydu dunyasinda ayakta duran sitelerden biriyiz 16 yıl.dile kolay kopyacılar kopya ile uretim yapamazlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen oyle ya emek hırsızlıgını nasıl kendılerıne yedırıyorlar anlamıs degılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı egelim9009 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen oyle ya emek hırsızlıgını nasıl kendılerıne yedırıyorlar anlamıs degılım
    Bazen benim bile kafam karısıyor hırsızlıgı benmi yaptım diye çalan cokki tek kalan benim
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Calısmalarınız icin Tesekkur ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık

Sayfa 17/55 İlkİlk ... 78910111213141516171819202122232425262742 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri