Sayfa 7/21 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
208 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: Android Mobil-TV ler için Free 1600+ ÝPTV KANALI M3U Dosyasý 2022

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tesekkurler,Android cihazda denicem umar becerebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elinize saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþkler bilgiler için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ediyorum zahmet verip zaman ayýrýyorsunuz, saðolun. Eðer musaitseniz bir soru soracaðým, ben bir tane mi tv stick aldým buna nasýl dýþarýdan yükleme yapacaðýmý bilemedim. Sadece google play storeden yükleme yapýlýyor

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Arkadaþlar sadece ulusal kanallarýn olduðuðu smart yada androd tv ler için program arýyorum, yardýmcý olursanýz memnun olurum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý velideli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkür ediyorum zahmet verip zaman ayýrýyorsunuz, saðolun. Eðer musaitseniz bir soru soracaðým, ben bir tane mi tv stick aldým buna nasýl dýþarýdan yükleme yapacaðýmý bilemedim. Sadece google play storeden yükleme yapýlýyor

Arkadaþlar sadece ulusal kanallarýn olduðuðu smart yada androd tv ler için program arýyorum, yardýmcý olursanýz memnun olurum
    Ýlk msjda onerdigim program var onu kullanýn dosyayý usb yoluyla yükleyebilirsiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

simba bey teþekkürler, lakin aldýðým smart tv GRUNDÝG TV burada ss iptv uygulamasý var buna yükleme yapmam gerekiyor yardýmcý olurmusunuz

gurundig tv ss ip tv kurdum kod aldým ve tv baðladým lakin em3 url istiyor, sizin vediðiniz programýn en3 urls olur ise yükleme yapabileceðim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý velideli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    simba bey teþekkürler, lakin aldýðým smart tv GRUNDÝG TV burada ss iptv uygulamasý var buna yükleme yapmam gerekiyor yardýmcý olurmusunuz

gurundig tv ss ip tv kurdum kod aldým ve tv baðladým lakin em3 url istiyor, sizin vediðiniz programýn en3 urls olur ise yükleme yapabileceðim
    Sað üstte ayarlara girin kod al kýsmýndan 1 kere kodu alýn buraya yazýn ben yuklerim
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamýz Güncellendi (15.12.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)

Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Sayfa 7/21 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri