Sayfa 7/25 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
250 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Uydu Alıcıları için 1600+ İPTV KANALI M3U Dosyası 2022

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Avdanli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ios icin uyumlu mu
    Hayır buradaki dosya olmaz

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Bu konuya bakiniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamız Güncellendi (01.12.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)

Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık ustam,
    kullandığım uydu alıcısının IPTV (WebTV) uygulaması logo'ları göstermediği için bu versiyon daha çok işime yarıyor gibi ama SmartTV 'ler için olan versiyondaki gibi "group" bilgilerini bu UyduAlıcıları için versiyona da koymanız mümkğn olur mu? Yani group ayrımı yapabiliyor uydu alıcım, denemiştim. Ama şu an sizin listenizde olmadığı için ayıramıyorum kanalları malesef.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cagalici Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ellerinize sağlık ustam,
    kullandığım uydu alıcısının IPTV (WebTV) uygulaması logo'ları göstermediği için bu versiyon daha çok işime yarıyor gibi ama SmartTV 'ler için olan versiyondaki gibi "group" bilgilerini bu UyduAlıcıları için versiyona da koymanız mümkğn olur mu? Yani group ayrımı yapabiliyor uydu alıcım, denemiştim. Ama şu an sizin listenizde olmadığı için ayıramıyorum kanalları malesef.
    Uyduda olmaz gruplanma

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Buradaki dosyalardan gruplandırma işini siz yapacaksanız artık bende next machina var onda gruplandırma olayı olmuyor.Olmadıgı için deneyemiyorum bunu siz araştırın nasıl yapılacsak siz kendi cihazınıza göre yapmanız lazım veya bu sekil tek tek sıralamalı izleyeceksiniz yapacak birşey yok malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam,
    m3u dosya içindeki kanal bilgi kısmındaki group="xxxx" şeklindeki yeri group-title="xxxx" şeklinde yaptığımda uydu alıcısında gruplama oluyor bende.
    asıl yani SmartTV dosyasını kullanırsam, bu sefer logo linklerinden dolayı kanal adları çıkmıyor listede düzgün, kanal adı olarak logo linkleri görünüyor malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cagalici Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam,
    m3u dosya içindeki kanal bilgi kısmındaki group="xxxx" şeklindeki yeri group-title="xxxx" şeklinde yaptığımda uydu alıcısında gruplama oluyor bende.
    asıl yani SmartTV dosyasını kullanırsam, bu sefer logo linklerinden dolayı kanal adları çıkmıyor listede düzgün, kanal adı olarak logo linkleri görünüyor malesef
    Bu sorunu kendiniz çözmeniz gerekiyor.Sizin cihaz için hazırlanan gruplandırma dosyası bu kezde diğer cihazlarda calısmaz nasıl logo linkleri sizde sorun yapıyorsa o yüzden tek tek sıralamalı sekilde listeyi izleyin uydu cihazlarından bundan öte ben birşey yapamam katagorili olarak izlemek isterseniz smart ssiptv ve android uygulamalarını kullanmanız gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (01-12-2021 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sanba usta eline koluna saglik teşekkürler kolay gelsin

Sayfa 7/25 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri