Sayfa 2/25 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
250 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Uydu Alıcıları için 1600+ İPTV KANALI M3U Dosyası 2022

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver sahipiyim bilgisayarımdan dosyayı flaş belleğime yüklemeyi başarıyom fakat mağalesef uydu makinamın usb yuvasına flaşı takınca hata ikazı veriyo sıkıntı neyki çıldıracağım...!!!...
    Başka usb dene veya usb biçimlendir.Birde makinayı fişten cek tekrar tak
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim. Mi box ve smart tv de kullanmak istiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next2000hdfta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dün akşam yanılmıyorsam 642 - 643 dekiler bağlantı hatası verdı ne güzel izliyordumtekrar yazılım atayım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dün akşam yanılmıyorsam 642 - 643 dekiler bağlantı hatası verdı ne güzel izliyordumtekrar yazılım atayım
    Ben o yayınları m3u8seklinde veriyorum stabilleşiyor ama bu kez kafayı yiyor (geri gelme-ileri gitme-hızlı hareketlenmeler )yayınlar mecbur .ts uzantısı ile veriyorum o yayınların m3u8 uzantısında problem var tabi bu yayınları izlemeniz için net hızınız ve cihazın iptv si guclü stabil olması lazım bilginize
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ettim bilgi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamız Güncellendi (01.11.2021) .

Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next 2000 wifide 16 megabit 200 gb kotalı internette kullanıyorum daha az internet gitsin diye sd yayınları açmaya çalışıyorum ama özellikle ulusal kanalların sd yayınları açılmıyor. HD yayınlar açısından bir sıkıntı yaşamıyorum. Ücretsiz bu kadar kaliteli paylaşım yapan başka bir site görmedim emeklerinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Savki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    next 2000 wifide 16 megabit 200 gb kotalı internette kullanıyorum daha az internet gitsin diye sd yayınları açmaya çalışıyorum ama özellikle ulusal kanalların sd yayınları açılmıyor. HD yayınlar açısından bir sıkıntı yaşamıyorum. Ücretsiz bu kadar kaliteli paylaşım yapan başka bir site görmedim emeklerinize sağlık.
    SD yayınlar smarttv lerde acılır.Next 2000 de aynı kanalları bende seyredemiyorum bu liste normalde smart tvlerin listesi ben özellikle next markası kullananlar fazla diye uyumlu hale getirdim normalde böyle bir listeyi biz dısında kimse vermiyor zaten sözleriniz için teşekkurler üstad
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 2/25 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri