Sayfa 18/25 İlkİlk ... 8910111213141516171819202122232425 SonSon
250 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Uydu Alıcıları için 1600+ İPTV KANALI M3U Dosyası 2022

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu dosya olmaz smarttv ler için verdigim dosyayı yukleyin atlanta smart marketteki iptv uygulamasında problemsiz calısıyor katagorili izleyemezsin sadece iptv apk uygulaması kurabilirseniz bu konudaki program işini görür Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Snba ustat eline emeyine sağlık tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamız Güncellendi (09.02.2022) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır.Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanalların isimlerini yazmayalım arkadaşlar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bir türlü beceremedim su dosya indirmeyi.Tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cemal3434 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben bir türlü beceremedim su dosya indirmeyi.Tesekkürler
    F5 yapın 1 ci mesaja geri gidin marsa ayak basın demiyoruz hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar hiremco turbo iptv cihaza yüklediğimde kanal isimleri no name olarak çıkıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seiten Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar hiremco turbo iptv cihaza yüklediğimde kanal isimleri no name olarak çıkıyor.
    Smart tv ler için verdigim dosyayı yukleyin 1 ci mesajda ben bunu yazmıştım zaten gözden kacırdınız sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Smart tv ler için verdigim dosyayı yukleyin 1 ci mesajda ben bunu yazmıştım zaten gözden kacırdınız sanırım
    Kaçırmışım teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Süperdiniz elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize saglik

Sayfa 18/25 İlkİlk ... 8910111213141516171819202122232425 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri