Sayfa 15/25 ÝlkÝlk ... 56789101112131415161718192021222324 ... SonSon
250 sonuçtan 141 ile 150 arasý

Konu: Uydu Alýcýlarý için 1600+ ÝPTV KANALI M3U Dosyasý 2022

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ronahinu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu içeriðini göremedim ama yine de m3u kodlarýný bulursam sonsuz teþekkürler ederim.
    Bize attýgýnýz emaili gördük de söyle cevap vereyim sisteminin onaylamasý lazým sizin uyeliginizi.Bu sürede max 24 saatir.Konu içeriklerini görmeniz içinde 1 mesaj olmasý gerekiyor uye statusu özelliklerine buradan bakabilirsiniz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba, bunu bilgisayardan izleme þansýmýz var mý, hangi programý tavsiye edersiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý madworld1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba, bunu bilgisayardan izleme þansýmýz var mý, hangi programý tavsiye edersiniz.
    Bu dosya olmaz bilgisayarda su programý deneyin

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uydu cihazlarý hakkýnda detaylý bilgiye sahip deðilim, 1 yýl önce Next 2000 alýp mutfaktaki tvde üzerindeki hazýr IPTV listesini kullandým meðerse süreliymiþ artýk kullanamýyorum. Geçmiþteki iptv tecrübeme göre adres yada m3u dosyasý bulursam bir türlü cihaza yükler izlemeye devam ederim diye düþünüyorum. Ýlk mesajým link açýlýnca deneyeceðim, Yanlýþ bilgiye sahipsem bilgilendirmenizi yada öneriniz olursa tavsiyelerinizi almak isterim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nasit Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uydu cihazlarý hakkýnda detaylý bilgiye sahip deðilim, 1 yýl önce Next 2000 alýp mutfaktaki tvde üzerindeki hazýr IPTV listesini kullandým meðerse süreliymiþ artýk kullanamýyorum. Geçmiþteki iptv tecrübeme göre adres yada m3u dosyasý bulursam bir türlü cihaza yükler izlemeye devam ederim diye düþünüyorum. Ýlk mesajým link açýlýnca deneyeceðim, Yanlýþ bilgiye sahipsem bilgilendirmenizi yada öneriniz olursa tavsiyelerinizi almak isterim.
    ilk mesajdaki dosyayý talimata uygun yukleyin sorunsuz izlersiniz.Ulusal kanallarý izleyemezseniz tokenlerden dolayý ulusal kanallarýn alternatifleri var onlarda acmazsa yapacak birþey yok ama cogu acýyor listedeki kanallarýn.ÝPTV den en iyi cihaz m sitck tarzý ,android uygulamalar ve smarttv lerdeki uygulamalardýr
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeðinize saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeðimize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emegine saglik. Tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Sayfa 15/25 ÝlkÝlk ... 56789101112131415161718192021222324 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri