Sayfa 2/25 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon
250 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Uydu Alýcýlarý için 1600+ ÝPTV KANALI M3U Dosyasý 2022

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý maviþehirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar...hiremco zapper hd plus receiver sahipiyim bilgisayarýmdan dosyayý flaþ belleðime yüklemeyi baþarýyom fakat maðalesef uydu makinamýn usb yuvasýna flaþý takýnca hata ikazý veriyo sýkýntý neyki çýldýracaðým...!!!...
    Baþka usb dene veya usb biçimlendir.Birde makinayý fiþten cek tekrar tak
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim. Mi box ve smart tv de kullanmak istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

next2000hdfta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dün akþam yanýlmýyorsam 642 - 643 dekiler baðlantý hatasý verdý ne güzel izliyordumtekrar yazýlým atayým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý samiabi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dün akþam yanýlmýyorsam 642 - 643 dekiler baðlantý hatasý verdý ne güzel izliyordumtekrar yazýlým atayým
    Ben o yayýnlarý m3u8seklinde veriyorum stabilleþiyor ama bu kez kafayý yiyor (geri gelme-ileri gitme-hýzlý hareketlenmeler )yayýnlar mecbur .ts uzantýsý ile veriyorum o yayýnlarýn m3u8 uzantýsýnda problem var tabi bu yayýnlarý izlemeniz için net hýzýnýz ve cihazýn iptv si guclü stabil olmasý lazým bilginize
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ettim bilgi için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamýz Güncellendi (01.11.2021) .

Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

next 2000 wifide 16 megabit 200 gb kotalý internette kullanýyorum daha az internet gitsin diye sd yayýnlarý açmaya çalýþýyorum ama özellikle ulusal kanallarýn sd yayýnlarý açýlmýyor. HD yayýnlar açýsýndan bir sýkýntý yaþamýyorum. Ücretsiz bu kadar kaliteli paylaþým yapan baþka bir site görmedim emeklerinize saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Savki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    next 2000 wifide 16 megabit 200 gb kotalý internette kullanýyorum daha az internet gitsin diye sd yayýnlarý açmaya çalýþýyorum ama özellikle ulusal kanallarýn sd yayýnlarý açýlmýyor. HD yayýnlar açýsýndan bir sýkýntý yaþamýyorum. Ücretsiz bu kadar kaliteli paylaþým yapan baþka bir site görmedim emeklerinize saðlýk.
    SD yayýnlar smarttv lerde acýlýr.Next 2000 de ayný kanallarý bende seyredemiyorum bu liste normalde smart tvlerin listesi ben özellikle next markasý kullananlar fazla diye uyumlu hale getirdim normalde böyle bir listeyi biz dýsýnda kimse vermiyor zaten sözleriniz için teþekkurler üstad
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 2/25 ÝlkÝlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri