Sayfa 7/25 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
250 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: Uydu Alýcýlarý için 1600+ ÝPTV KANALI M3U Dosyasý 2022

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Avdanli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ios icin uyumlu mu
    Hayýr buradaki dosya olmaz

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Bu konuya bakiniz Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamýz Güncellendi (01.12.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)

Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerinize saðlýk ustam,
    kullandýðým uydu alýcýsýnýn IPTV (WebTV) uygulamasý logo'larý göstermediði için bu versiyon daha çok iþime yarýyor gibi ama SmartTV 'ler için olan versiyondaki gibi "group" bilgilerini bu UyduAlýcýlarý için versiyona da koymanýz mümkðn olur mu? Yani group ayrýmý yapabiliyor uydu alýcým, denemiþtim. Ama þu an sizin listenizde olmadýðý için ayýramýyorum kanallarý malesef.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cagalici Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ellerinize saðlýk ustam,
    kullandýðým uydu alýcýsýnýn IPTV (WebTV) uygulamasý logo'larý göstermediði için bu versiyon daha çok iþime yarýyor gibi ama SmartTV 'ler için olan versiyondaki gibi "group" bilgilerini bu UyduAlýcýlarý için versiyona da koymanýz mümkðn olur mu? Yani group ayrýmý yapabiliyor uydu alýcým, denemiþtim. Ama þu an sizin listenizde olmadýðý için ayýramýyorum kanallarý malesef.
    Uyduda olmaz gruplanma

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Buradaki dosyalardan gruplandýrma iþini siz yapacaksanýz artýk bende next machina var onda gruplandýrma olayý olmuyor.Olmadýgý için deneyemiyorum bunu siz araþtýrýn nasýl yapýlacsak siz kendi cihazýnýza göre yapmanýz lazým veya bu sekil tek tek sýralamalý izleyeceksiniz yapacak birþey yok malesef
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam,
    m3u dosya içindeki kanal bilgi kýsmýndaki group="xxxx" þeklindeki yeri group-title="xxxx" þeklinde yaptýðýmda uydu alýcýsýnda gruplama oluyor bende.
    asýl yani SmartTV dosyasýný kullanýrsam, bu sefer logo linklerinden dolayý kanal adlarý çýkmýyor listede düzgün, kanal adý olarak logo linkleri görünüyor malesef

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cagalici Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam,
    m3u dosya içindeki kanal bilgi kýsmýndaki group="xxxx" þeklindeki yeri group-title="xxxx" þeklinde yaptýðýmda uydu alýcýsýnda gruplama oluyor bende.
    asýl yani SmartTV dosyasýný kullanýrsam, bu sefer logo linklerinden dolayý kanal adlarý çýkmýyor listede düzgün, kanal adý olarak logo linkleri görünüyor malesef
    Bu sorunu kendiniz çözmeniz gerekiyor.Sizin cihaz için hazýrlanan gruplandýrma dosyasý bu kezde diðer cihazlarda calýsmaz nasýl logo linkleri sizde sorun yapýyorsa o yüzden tek tek sýralamalý sekilde listeyi izleyin uydu cihazlarýndan bundan öte ben birþey yapamam katagorili olarak izlemek isterseniz smart ssiptv ve android uygulamalarýný kullanmanýz gerekmektedir.
    Konu Simba tarafýndan (01-12-2021 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sanba usta eline koluna saglik teþekkürler kolay gelsin

Sayfa 7/25 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri