10 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: Forumda Hereyi Paraya Dkmler

Kullanc Bilgi Mens

Standart Forumda Hereyi Paraya Dkmler

Alnt yalcin45 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Arkadalar bu konuya yabancym ne ise yariyor bilgilendirir misiniz
    Teekkrler
    Karde burda yle bedava bireyi bilgilendirmiyorlar PARA ya konuuyorlar ben birok kez bilgi iin yazmama ramen kimse cevaplamad anlayacan hereyi paraya dkmler birde u formda tandn varsa bel bilgi veren olur dier trl kimsenin tnlad yok.................

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Fener09 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Karde burda yle bedava bireyi bilgilendirmiyorlar PARA ya konuuyorlar ben birok kez bilgi iin yazmama ramen kimse cevaplamad anlayacan hereyi paraya dkmler birde u formda tandn varsa bel bilgi veren olur dier trl kimsenin tnlad yok.................
    Dostum kimsenin paraya falan dktg yok eskisi gibi bilgi veren kiiler yok ben bilmedigim konuya nasl cvp yazaym uydu forumlar l durumda resmen herkes sosyal medyada benim elimde olan cihazlar belli sosyal medya bitirdi artk millet yardmc olmuyor ben ve forumda sayl mod arkada bildigini paylasyor bilmeyen konuya cvp yazlmaz uye konu veriyor gidiyor ama yazmyor bunu

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birletirilmitir - - -

Ayrca actgn konulara cvp verilmi senin derdin nedir anlamadm dostum illegal olan birey veremiyoruz biz bakalar gibi avrupadan yayn yapan site deiliz turkiyede yasal cerceveler iinde yayn yapyoruz

Bu mesajn konu yaptm tartalm madem
    @ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. hocam bak ne yazyorlar sitede bizler iin sen dier konuya yazmtn herkes konudaki linklerden faydalanyor teekkur edenler ayn kiiler diye bak sigaray birden buradan yak
    Konu Simba tarafndan (28-10-2021 Saat 16:24 ) deitirilmitir.
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Fener09 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    bildiimiz bireyse yardmc olmaya alalmda sorunu gremedim..

Kullanc Bilgi Mens

Alnt hseyin Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    bildiimiz bireyse yardmc olmaya alalmda sorunu gremedim..
    Soruyu baka uye sormu bu arkadata o mesaja istinaden bu yazy yazm hereyi paraya dkmler diye

Bana yardmc olmuyorlar dedigi konu (nasl yardmc olunmadysa)

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

E2 setting 9 uydulu 46E - 42E - 39E - 23.5E - 19.2E - 16E - 13E - 0.8W - 7.E

bunun ne olduunu sormu arkadan biri kimsede ne olduunu ben dahil bilemedik aklamm

Kullanc Bilgi Mens

1Yl nce foruma ye olmusunuz toplamda 8 mesajnz var, bu mesajlarnzn hi birinde sizden para talep edilmemi, kald ki forumda parayla bile alamayacanz destek sunuluyor. forum hi bir firmann resmi destek sayfas deil sorununuz olduunda ilk olarak benzer bir konu alm m forumda arama yapn, sonrasnda sorununuz ile ilgili konu an, sorununuza yardmc olabilecek bir kullanc varsa zaten cevaplayacaktr.
    VESTEL 48UD9200 4K LED TV (MB130S)
    ARELK 32N LED TV (Smart interactive 3.0)
    ########################
    NEXT 2071HD (HVEC)
    NEXT 64HD.[/COLOR]

Kullanc Bilgi Mens

bunun ne olduunu sormu arkadan biri kimsede ne olduunu ben dahil bilemedik aklamm
    Bilmedigimiz bir konuya nasl cvp yazacaz arkadam sen konuyu acan bizmiyiz konuyu bir uye acm bazlarna cvp vermi bazlarna vermemi ee nereden ckaryorsun gerisini
    Kullandgm ekipmanlar;

Kullanc Bilgi Mens

izlediim bu uydulardan fazlas var benim mendede soru yok ortada...

Kullanc Bilgi Mens

Eer forumdaki ye alan konu hakknda bilgisi varsa neden yardmc olmasn ama bazen yle eyler oluyorki rnein bir arkadamz next 2053 uydu ayarlar ile soru sormu ayn cihaz bende kullanyorum bendede ayn cihaz olmasna ramen hi bama gelmedii iin sorduu soruya cevap veremedim haliyle konuyu aan arkadata diyordur bu cihaz benden baka kullanan yokmu diye onun iin pein hkml olmamak lazm

Kullanc Bilgi Mens

Yeterince acklamalar ile tatmin olunmutur inallah.

Herkese iyi gnler

Konu LOCKED
    Kullandgm ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri