Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: ÝPTV Listeleri Ýçin Kullandýgýnýz Cihazlar (Tavsiyeler- Eleþtiriler-Yorumlar)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ÝPTV Listeleri Ýçin Kullandýgýnýz Cihazlar (Tavsiyeler- Eleþtiriler-Yorumlar)

Böyle bir konu açmayý gerek duydum cogu konuda denk geliyor hangi cihazlarý kullanýyorsunuz hangi cihazlar (smart tv markalarý-uydu cihazlar- mi stick tarzý gibi) iyi tavsiye edeceginiz nelerdir diye?Sizlerinde katýlýmlarýyla önereceginiz memnun oldugunuz veya nefret ettiginiz cihazlarý konuda yönlendirebilirsiniz.

Þimdiden teþekkurler
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Güzel konu evet benim kullandýðým senelerdir enigma2 cihazý Vu+ ve hobi olarakta uðraþýrým liste yapýp buket oluþturup istediðimi yapabiliyorum ftp yoluyla.
    Tabi sadece iptv olarak kullanýrým o yüzden imaj olarakta Openpli8.1 tavsiyemdir.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende vestel 4k var vewd store içinde ssiptv kullanýyorum bazý yeni nesil iptv kanallarýnda problem yaratýyor vewd store içindeki ssiptv yi bagýmsýz ekleyen tv markalarý var arkadaþým var onda philips bagýmsýz ssiptv uygulamadan ekliyor bir tusla iptv kanallarý acýyor acmadýgý kanal yok.Onun harici bende emektar next machina var iptv konusunda fena deðil hýzlý acýyor iptv kanallarýný bazen reset atýyor ama olsun alternatif olarak memnunum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vestel 4k smart tv var, mb130 anakartli güncel bir model sayýlýr. Next 2071 ve birde Android tv box var.

Çoðunlukla uydu ve iptv için Next2071 kullanýyorum.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben de spy box s11 var hem uydu hemde iptv kullanýyorum memnunum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende next 2000 fta ve philips smart tv kullaniyorum.Ssiptv den memnunum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben pc ve tv de SMplayer kullanýyorum hýzlý kanal geçiþi ve bol özelleþtirmesi var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgileri için çok teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Spybox s11 kullanýyorum. Uydu ve Ipt tv icin memnunum. En önemli özelliði uydu yayýnlarý kanal listesi ile ýp tv yayýnlarý ayný listede yer alýyor. Ayrýca kendi ýptv menüsü MARSEL TV de çok kullanýþlý.
    Konu TEKNÝSYEN101 tarafýndan (16-12-2021 Saat 14:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Samsung tv

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri