Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: smartiptv ( siptv.eu ) sayfasýnda reCAPTCHA sorunu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart smartiptv ( siptv.eu ) sayfasýnda reCAPTCHA sorunu

merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada þöyle bir uyarý çýkýyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarý için geçersiz alan yazýyor bunu nasýl düzeltebilirim teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kayserli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada þöyle bir uyarý çýkýyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarý için geçersiz alan yazýyor bunu nasýl düzeltebilirim teþekkürler.
    Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editor Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor
    ustam evet köþedeki okeyleme kutucugu hiç gözükmüyor üzerinde yukarda bahsettigim yazý çýkýyor.deðiþik arama motorlarýndada denedim sonuç ayný.resmini çektim fakat forma nasýl yüklenir bilmiyorum tþk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu siteye Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yukleyin forum için kod verecek onu buraya yapýþtýrabilirsiniz
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

formlar:bbcode Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. görsel burda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikasý dolmuþ onlarýn kendi halletmesi gerekiyor o durumu
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikasý dolmuþ onlarýn kendi halletmesi gerekiyor o durumu
    cevap için teþekkür ederim kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayý ingilizce olarak seçtim captcha açýlýyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaþýyanlara yardýmcý olur konu hakkýnda yazanlara teþekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kayserli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayý ingilizce olarak seçtim captcha açýlýyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaþýyanlara yardýmcý olur konu hakkýnda yazanlara teþekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.
    Geri dönüþ için teþekkurler ustad konu kilitledim
    Kullandýgým ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri