Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ATLANTA UYDU BULUCU YAZILIMI HAKKINDA?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ATLANTA UYDU BULUCU YAZILIMI HAKKINDA?

Merhaba, ASF-2035 cihazımda 2.6 yazılım var.Bana yazılım atma dosyası ve güncel Tp atabilecek bir arkadaş var mı acaba?Bir de nasıl ataılacağını anlatırsanız minnettar olurum.Selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Atlantanın sitesinde yokmu hocam.Bir ara veriyorlardi.

Dosyalar burada

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Resimli talimat vardir belki dosyalarda

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Atlantanın sitesinde yokmu hocam.Bir ara veriyorlardi.

Dosyalar burada

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Resimli talimat vardir belki dosyalarda

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hangi dosyayı nasıl kullanacağım,bilemedim,resimli yazılım yükleme nereden bulabilirim,bir de 2021 tpleri,Atlanta yı aradım,desteği kestik dediler,bir de sizdeki yazılım versiyonu kaç dediler v 26 deyince zaten sizin cihazdaki en son versiyon dediler bana.Her uyduya sadece 5 tane tp elle girebildim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ertugrula Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hangi dosyayı nasıl kullanacağım,bilemedim,resimli yazılım yükleme nereden bulabilirim,bir de 2021 tpleri,Atlanta yı aradım,desteği kestik dediler,bir de sizdeki yazılım versiyonu kaç dediler v 26 deyince zaten sizin cihazdaki en son versiyon dediler bana.Her uyduya sadece 5 tane tp elle girebildim.
    Ustad kestilerse yapacak birşey yok değişen birşey olmaz onların hazırlayıp sizlere vermesi lazımdı
    o yazılıma kimse mudale edemez yapan firmadan başka
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı bana yolla bakayım sana
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilmiyorum ki hangi yazılımı nasıl göndereceğimi?Ben bu cihazı ikinci el aldım cd'si yoktu içerisinde bundan dolayı usb den yazılımı nasıl atacağımı da bilmiyorum.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Bilmiyorum ki hangi yazılımı nasıl göndereceğimi?Ben bu cihazı ikinci el aldım cd'si yoktu içerisinde bundan dolayı usb den yazılımı nasıl atacağımı da bilmiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılım bunu yükle : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

buda en güncel kanal listesi 10:2021 liste : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

not : yazılımda düzeltmesini istediğin bir şey varsa yaz hallederim
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılım bunu yükle : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

buda en güncel kanal listesi 10:2021 liste : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

not : yazılımda düzeltmesini istediğin bir şey varsa yaz hallederim
    Üstad teşekkür ederim,bu gönderdiğiniz dosyaların ikisi de .ssu uzantılı dosya.Bunları pc de yüklemek için neyle yada hangi programla açmam ve yüklemem gerekiyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

size özel mesaj nasıl atabiliyorum acaba?yada dosya alışverişi nasıl yapabiliyoruz?Benim e-mailim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. . Memoli 1478 usta yardımcı olursa bir zahmet şu uydu bulucuyu ayarlayalım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ertugrula Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    size özel mesaj nasıl atabiliyorum acaba?yada dosya alışverişi nasıl yapabiliyoruz?Benim e-mailim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. . Memoli 1478 usta yardımcı olursa bir zahmet şu uydu bulucuyu ayarlayalım.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. buraya yukleyin konuya yazarsanız memoli usta yardımcım olur size musait olunca
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri