Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Digitürk Tamamen Turksat uydusuna geçiyor!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Büyük ihtimal digiturk 7 derecede izlediginiz bazı kanalları turksattan izleyemeyeceksiniz.eutelsat 7 derecedeki yabancı tv kanalları varya .

Turksat uzerindeki şifresiz kanalları digiturk kuruluma dahil ederse izlersiniz.Kuruluma dahil etmezse izleyemezsiniz.Ben digiturk de daha önce calıstıgım için büyük ihtimal bu değişimler aynen devam etmektedir diye düşünüyorum.Digiturk kuruluma şifresiz kanal eklerse izlersiniz.mesela tivibu mod diye birşey var ona tivibu eklesin eklemesin tum yayınları ekleyebiliyorsunuz.Digiturk te böyle bir olay yok malesef

diyelim blomberg atv trt aspor flash tv gibi kanalları eklenmezse ne mantığı var ki türksat ne kadar kanal varsa izlenmesi gerekli şifresizler yani

diğer odada türksatt izliyorum ücretsiz 300 kanal çıkıyor digitürk türksata taşınaınca 300 kanal açık olmalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    diyelim blomberg atv trt aspor flash tv gibi kanalları eklenmezse ne mantığı var ki türksat ne kadar kanal varsa izlenmesi gerekli şifresizler yani

diğer odada türksatt izliyorum ücretsiz 300 kanal çıkıyor digitürk türksata taşınaınca 300 kanal açık olmalı
    İşte bunu anlatmak lazım digiturke yayınların hepsini vermesi gerekiyor.Bu yüzden en iyi platform bana göre tivibu mod uygulaması istedigin kanalı normal uydu alıcılarında sıralamaya dizer gibi izleyebiliyorsunuz tum kanalları ekleyebiliyorsunuz.Digiturkun turksat uzerinde ne kadar yayın var ise eklemesi lazım ve tv kanallarından para almaması lazım.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence türksatta,ki kanallarda sıkıntı olmaz ancak eutelsat,ta izlenilen yabancı kanallar geçiş yapmayacak diye söyleniyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiturk Türksat'a yeni kanalla

Digitürk Türksat 11012 V 30000 Frekansında Yeni Kanallar Eklenmiş.

FRANCE 24 HD
    EURONEWS HD
    CNN İNT HD
    BBC CBEİEES HD
    MTV LİVE HD
    MTV HİTS
    MTV 00S
    CGTN HD
    MEZZO HD
    MCM TOP HD
    DAVİNCİ HD

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet ama inşallah turksatta mdu lnb,leri kullanmazlar kullanırlarsa mecbur çanaklarını turksat,a çevirecekler bir başka sorun ise sadece turksat yayını seyreden binalar bu geçişden dolayı digitürk tüm abonelerin mdu lnb kullanmasını isterse işte o zaman aboneler isyan eder çünki sistemde digitürk eutelsat çanağı yoksa yeni çanak kurmak zorunda kalacaklar ve diğerleri biz katılmayız dedimi çanağa mdu takamazlar mecbur yeni çanak ve lnb takılacak buda abonelere ek ücret demektir evet bizler için bereket ama bu zamanda diğerleri yani eutelsat 7 den alanların bir kısmı turksat yönü kapalı kendinden yüksek binalar sebebi ile aynı sorun bizim bolgede,de var bunlar işi nasıl çözecek bilmiyorum keza komsu binalar kabul etmiyor fakat digitürk bunlar için iptv önerebilir fakat buda maç seyredenler için iyi değli çünkü normal yayından yaklaşık 1 dadika geç geliyor internet dolayısı ile bakalım sonuç ne olacak hayırlısı olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

yurtdisindaki Digitürk kullanicilar icin kötü oldu. Türkiye yayinlari Türksat dan Türkiye Beam den yayin yapiyor, örnek A SPOR.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiturkun TURKSAT uydusundaki Frekans Listesi ;30.12.2021 Guncel

11012 V 30000
    11180 H 29750
    11676 V 24444
    12073 V 27500
    12379 H 30000
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Büyük ihtimal digiturk 7 derecede izlediginiz bazı kanalları turksattan izleyemeyeceksiniz.eutelsat 7 derecedeki yabancı tv kanalları varya .

Turksat uzerindeki şifresiz kanalları digiturk kuruluma dahil ederse izlersiniz.Kuruluma dahil etmezse izleyemezsiniz.Ben digiturk de daha önce calıstıgım için büyük ihtimal bu değişimler aynen devam etmektedir diye düşünüyorum.Digiturk kuruluma şifresiz kanal eklerse izlersiniz.mesela tivibu mod diye birşey var ona tivibu eklesin eklemesin tum yayınları ekleyebiliyorsunuz.Digiturk te böyle bir olay yok malesef
    merhaba , bende ki dijitürk cihaz modeli DCR HM 9502 , 4k hariç eutalsat uydusunda şu anda izlediğim kanalları aynen eksiksiz türksatta izleyebilecek miyim ? benim kullandığım cihazı değiştirecekler mi ? yoksa sadece anten ayarı mı yapıyorlar ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba , bende ki dijitürk cihaz modeli DCR HM 9502 , 4k hariç eutalsat uydusunda şu anda izlediğim kanalları aynen eksiksiz türksatta izleyebilecek miyim ? benim kullandığım cihazı değiştirecekler mi ? yoksa sadece anten ayarı mı yapıyorlar ?
    Eksiksiz izleyeceksiniz sanırım cunki yabancı tv kanallarını turksata koydular.Siz turksat kurulumu yapacaksınız eger canak anteniniz turksata dönük olunca.Büyük ihtimal 4K Yayınlarıda verirler turksata
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DİGİTURK de yeni TP Yayına girdi

11855 V 30000
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri