Sayfa 1/5 12345 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Digitürk Tamamen Turksat uydusuna geçiyor!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Digitürk Tamamen Turksat uydusuna geçiyor!!

Digitürk, Eutelsat'tan Türksat'a geçiş yapılmaya başlamıştır. Eutelsat üyeleri ücretsiz bir şekilde Digitürk tarafından Türksat'a geçişi yapılacaktır. Bu geçiş Digitürk tarafından aranarak işlem gerçekleştiriliyor. Eutelsat'taki Türksat'ta olamayan kanallar ise çok yakında Digitürk Türksat'ta

Digiturkun TURKSAT uydusundaki Frekans Listesi ;
    (03.01.2021 Guncelleme)

11012 V 30000
    11180 H 29750
    11676 V 24444
    11855 H 30000
    12073 V 27500
    12379 H 30000

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (03-01-2022 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kriz adamlarıda vurdu demekki tek uydu üzerinden yayınları vererek uydu hacim işlemlerini düşürecekler sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kriz adamlarıda vurdu demekki tek uydu üzerinden yayınları vererek uydu hacim işlemlerini düşürecekler sanırım
    Eutelsat ile olan sözleşmesi 2021 sonunda bitiyor, yeni sözleşmede yapmadılar diye biliyorum.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eutelsat ile olan sözleşmesi 2021 sonunda bitiyor, yeni sözleşmede yapmadılar diye biliyorum.
    Turksat onlar için iyi bence üstad 2 uyduya bu zamanda boşa harcama yapıyor oluyorlar demekki tüm abonelerin canaklarını turksata cevirecekler
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Turksat onlar için iyi bence üstad 2 uyduya bu zamanda boşa harcama yapıyor oluyorlar demekki tüm abonelerin canaklarını turksata cevirecekler
    Aynen bu kriz ortamında gereksiz masraf, çanak çevirme falan derken servislerinde yüzü güler biraz.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ayrı bir çanak ayrı bir kablo çöplüğünden halk kurtulmuş olacak..buda ekstra masraf demek...ayrıca feed yayın yakalama şansımızda dahada artacak..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Digitürk, Eutelsat'tan Türksat'a geçiş yapılmaya başlamıştır. Eutelsat üyeleri ücretsiz bir şekilde Digitürk tarafından Türksat'a geçişi yapılacaktır. Bu geçiş Digitürk tarafından aranarak işlem gerçekleştiriliyor. Eutelsat'taki Türksat'ta olamayan kanallar ise çok yakında Digitürk Türksat'ta
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

s.a merhaba hocam ocak ayında hemen geçiş olacak mı

ben merkezi sistem kullanıyorum eutelsat üyesiyim tv den ayar mı yapılacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    s.a merhaba hocam ocak ayında hemen geçiş olacak mı

ben merkezi sistem kullanıyorum eutelsat üyesiyim tv den ayar mı yapılacak
    Sizin birşey yapmanıza gerek yok servis gelip halledecektir.Binada turksat anten var ise turksat kurulum yapmanız istenecektir
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sizin birşey yapmanıza gerek yok servis gelip halledecektir.Binada turksat anten var ise turksat kurulum yapmanız istenecektir

normal de türksatta ücretsiz izlenilen tüm kanallar

digitürk türksatt üzerinden de izlenecek mi

yoksa gene belli kanallar mı izlenecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliveli78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    normal de türksatta ücretsiz izlenilen tüm kanallar

digitürk türksatt üzerinden de izlenecek mi

yoksa gene belli kanallar mı izlenecek
    Büyük ihtimal digiturk 7 derecede izlediginiz bazı kanalları turksattan izleyemeyeceksiniz.eutelsat 7 derecedeki yabancı tv kanalları varya .

Turksat uzerindeki şifresiz kanalları digiturk kuruluma dahil ederse izlersiniz.Kuruluma dahil etmezse izleyemezsiniz.Ben digiturk de daha önce calıstıgım için büyük ihtimal bu değişimler aynen devam etmektedir diye düşünüyorum.Digiturk kuruluma şifresiz kanal eklerse izlersiniz.mesela tivibu mod diye birşey var ona tivibu eklesin eklemesin tum yayınları ekleyebiliyorsunuz.Digiturk te böyle bir olay yok malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri