Konuya Etiketlenenler

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Samsung UE55J6370 TV OTTplayer hatası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Samsung UE55J6370 TV OTTplayer hatası

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.Arkadaşlar Samsung UE55J6370 Tv'ye OTTplayer yülemiştim.Tizen işletim sistemli Tv.Gayet stabil çalışıyordu.Üzerindeki listeyi sildim ve yeni m3u liste attım.Bir kaç gün çalıştı.Ama şuan OTTplayeri açtığımda server bağlanılamıyor hatası veriyor.Kanal listesi çıkmıyor.OTTplayeri sildim yeniden yükledim yine hata veriyor.TV internete bağlı ama olmuyor.Farklı kayıtla ottplayere yine girmeye çalıştım olmadı.Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ott playerde sorun var mesajiniza istinaden simdi baktim genel sorun sanirim.Ssiptv kurmayi deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eyvallah ustacığım. Bilgi için çok teşekkür ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ssıp tv yok cıkmıyor ottplayer de sorun var aynısı internet baglantısı yok diyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ottplayer.es sitesi kapanmış.es yerine tv uzantısı açık bunu uygulamadan firma duzeltmezse izlenmesi zor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung ve vestel TV'lerde ott player adres değişikliği nedeniyle sunucu hatası veriyor. Uygulamaya güncelleme gelmeden kullanmak mümkün değil.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Samsung ve vestel TV'lerde ott player adres değişikliği nedeniyle sunucu hatası veriyor. Uygulamaya güncelleme gelmeden kullanmak mümkün değil.
    Tamda markasina dedin vestel hocam guncellemez zor

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Vestel ve muadilerde SSIPTV devam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tamda markasina dedin vestel hocam guncellemez zor

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Vestel ve muadilerde SSIPTV devam
    Aynen zaten vestelden değilde wevd App stor üzerinden güncelleme gelirse belki. Vestel'de zaten ssiptv daha kullanışlı ama onu bile nadiren kullanmiyorum. Genelde Next 2071 ve H96 pro plus tvbox ile devam.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynen zaten vestelden değilde wevd App stor üzerinden güncelleme gelirse belki. Vestel'de zaten ssiptv daha kullanışlı ama onu bile nadiren kullanmiyorum. Genelde Next 2071 ve H96 pro plus tvbox ile devam.
    wevd store içindeki ssiptv bile eski sürüm ustad bazı kanalları acmıyor https kullanan bazı kanalları göstermiyor bazılarını gösteriyor vestelden umut yok bence uygulamaları bile profilden yazılım yuklemekle hallediliyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri