9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: HABÝTAT TV ÞÝFRELENDÝ (2022)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 HABÝTAT TV ÞÝFRELENDÝ (2022)

Tivibu platformundan yayýn yapan þifresiz kanal HABÝTAT TV artýk þifreli yayýna geçmiþ bulunuyor.

HABÝTAT TV Alttaki frekanslardan yayýnýna sadece ÞÝFRELÝ olarak devam etmektedir.
    Türksat 4A 11853 H 25000Tivibu 2. ve 100. kanal
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Severek izlediðim kanaldý. Üzüldüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben dogru dürüst izlemediðim bir kanaldý fark etmez þifrelenmesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýztv nin devamý gibiydi bu kanal.Oradaki program arkasinda yayýnlarý surduren kisiler acmýstý bu kanallarý.

Reklam olmayinca yasama sanslarý yok malesef.

Yaban tv ,habitat tv gibi kanallar sifreli platformlarýn agýna dusuyorlar malesef

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yemleme REKLAMLAR bitti, Pamuk eller cebe. Yayýncý kuruluþlar þunu unutuyor, zaman devran deðiþti teknoloji var, Ýsterse tüm yayýnlarý þifreli yapsýnlar, bakalým yaþama þanslarý var mý? + Bir kanal yayýn izlemek istendiðinde izlenir. Bir çok kanal var hagi birini izleyebiliyoruz? Milletin elinde Telefon Tablet Pc var. Ýnternet oldumu dünya parmaklarýn ucunda. D SMART ilk yayýn hayatýna baþladýðýnda da ömür boyu diyordu, yýl 2022 kanal sayýsý kaça düþtü verdiði sözler tahaütler ne oldu?
    Konu ygurbuz tarafýndan (04-01-2022 Saat 16:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Diðer þifreli kanallarýn olduðu yere kendisini uðurlayayým öyleyse. Bilgilendirme için teþekkür ediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SÝSTEM1923 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Diðer þifreli kanallarýn olduðu yere kendisini uðurlayayým öyleyse. Bilgilendirme için teþekkür ediyorum
    Bende hiç izlemedim.Benim populer kanalým discovery science gerisine cok bakmýyorum.Historyde fena deðilde cok asýrý reklam ve program tanýtýmlarý cýkýyor o yüzden hiç sevmiyorum o kanalý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende hiç izlemedim.Benim populer kanalým discovery science gerisine cok bakmýyorum.Historyde fena deðilde cok asýrý reklam ve program tanýtýmlarý cýkýyor o yüzden hiç sevmiyorum o kanalý
    Kesinlikle discovery science çok harika bir kanal, zaten ben de genelde bbc earth, love nature, history ve viasat belgesel kanallarýný izlerim. Viasat history, viasat explore ve viasat nature. Nat geo'larýn yüzüne dahi bakmam ama arada sýrada 24 Kitchen izlerim. Habibat tv'yi ise çoðu zaman izlerdim, çok güzel tarihi ve kültürel belgeselleri vardý ama artýk uydu cihazýmdan sildim o kanalý. Gerçekten çok yazýk oldu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þifrelý olmasý iyi olmadý turksat uydusunda sýnýrlý belgesel kanalý var sifresiz olarak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri