Konuya Etiketlenenler

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: StbEmu (Pro) v2.0.2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart StbEmu (Pro) v2.0.2

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. [v2.0.2arm32.apk

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. [v2.0.2arm64.apk
    Konu oemer45 tarafından (10-01-2022 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu apk da sorunmu var kanal listesi yedeği alınmıyor.elimdeki yedeği yüklüyorum fakat yeni yedek alamıyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende bu stb emuda mesala alt banda giden yazılar titriyerek gidiyor haber kanallarında bide maçlarda sanki kasıyor bunun çözümü varmı android cihazımda tv baglayınca acaba tv dende olabilirmi cihaz 4k ama tv biraz eski
    yorumlarınızı bekliiorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse yokmu acaba...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cihat çapa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse yokmu acaba...
    Konuyu veren arkadaşı @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. etiketledim ona bildirim gidecektir illaki bir cevap verecektir

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. usta bende denedim aynı sorun var elimizdeki portal adreslerini manuel olarak verilecek ilerki güncellemede belki düzeltirler şuan için Android 12 sürümüne uyum sağlaması için uğraşıyorlar.
    Konu oemer45 tarafından (17-01-2022 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oemer45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. usta bende denedim aynı sorun var elimizdeki portal adreslerini manuel olarak verilecek ilerki güncellemede belki düzeltirler şuan için Android 12 sürümüne uyum sağlaması için uğraşıyorlar.
    sağolasın kardeşim..fakat her güncelemede değişik sıkıntılar çıkıyor..mesela v2xxx sürümlerinde birde panel sıralama hatası mevcut..önceki versiyonlarda eklenen panelleri isim sırasına diziyordu bu son sürümlerde oda kayboldu..mesela a panelini ekledin peşinden b panelini ekledin ondan sonra yine bir a penel hesabı ekleyince son eklediğin hesap a paneline sıralanmıyor b panelinin peşine ekleniyor..yani kısaca sıralama yok...yani aynı panelde olsa ekleme sırasına göre görünüyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni sunumunu yaptığım Stalker playeri denemeni tavsiye ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oemer45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yeni sunumunu yaptığım Stalker playeri denemeni tavsiye ederim

Bunu biliyorum fakat bundada yedek alınmıyor bildiğim kadarıyla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet diyerindeki gibi yedeklenmiyor bunda kullanmış olduğumuz örnek 5 adet portal adresi var bunları her birini link olarak cihaza kopyalayabiliyoruz
    örnek bir portalın server adresi ve (mac) numarasını bu örnek gibi cihaka kopyalayabiliyoruz ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) sonra bu linkleri yeni sürüme ekleyeceğimiz zaman linkin üzerine basılı tutup neyle açmak istediğimizi soracak cihazda hangi cihazda kullanacak isek kullanacağımız playeri seçiyoruz link otmatik olarak uygulamaya kullanır hala geliyor yazma kopla yapıştır gibi işlemler yapmaya gerek yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri