10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Eski TV Nostalji Anıları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Eski TV Nostalji Anıları

ESKİ TV KANAL NOSTALJİLERİ BURADA

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. usta, youtuba 27 dakikkalık videoyu yükledim bunu geçmişte kayıt altına alanlar bukadar çekmişler.
    İlerde diğer kayıtlarıda yüklerim daha.

Konu Simba tarafından (18-01-2022 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bizi eskilere döndürdün superdi teleonun karlı karıncalı hali eski zamanlar 90 lı yıllar biz ozamanda yasadık güzel gunlerdi 1993 de anolog cihazla sateli yani atv yi 90 lık canakla eutelsat10 derece uydusunda buldugumda sevincimi anlatamam ama cok karlı gösteriyordu yayını analog zamanları bile özledim
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen bende eskileri çok özlemişim fakat yurtdışında olduğumuz için sadece trt vardı 91 92 senelerinde ve hatırladıma göre 96 yılında biz anten kullandık oda karlı gösteriyordu euro yayınları olması gerek hangileri vardı tektük izlerdik ne çektiyse ozamanları.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muratx38 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynen bende eskileri çok özlemişim fakat yurtdışında olduğumuz için sadece trt vardı 91 92 senelerinde ve hatırladıma göre 96 yılında biz anten kullandık oda karlı gösteriyordu euro yayınları olması gerek hangileri vardı tektük izlerdik ne çektiyse ozamanları.
    EURO yayınlarını sizler avrupadan izlediniz turksat 1b ile o yayınları biz alamıyorduk avrupadakiler alıyordu.Var olan kanallar EURO SHOW- EURO D idi ikisi vardı turksat 1 c atılınca bu yayınları izleyince cok sevinmiştim.Ozamanlar birbirinin aynı yayın yapıyorlardı şimdiki euro kanalları göruyorum berbat sekilde yerel kanalları gibi reklamları bitmek bilmiyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hani 3 lü komedi grubu varya Erol Köseyle onları tamamladım 10 dakkikkalık videoyu az sonra yükleyecegim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muratx38 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hani 3 lü komedi grubu varya Erol Köseyle onları tamamladım 10 dakkikkalık videoyu az sonra yükleyecegim.
    Üstad konu yaptım buradan anıları paylasırız bu konuda verirsin
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sonunda yükledim. iyi seyirler.

Konu muratx38 tarafından (18-01-2022 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. star 1 in yıldızlı logosu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. teşekkurler yıldızlı logoyu hatırlıyorum ozaman kucuktum cok guzel ya
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ESKİ TV KANAL NOSTALJİLERİ BURADA

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. usta, youtuba 27 dakikkalık videoyu yükledim bunu geçmişte kayıt altına alanlar bukadar çekmişler.
    İlerde diğer kayıtlarıda yüklerim daha.

Cem uzan maliyi kovmustu.Malide sonra kanal 6 ya gecmisti gol show vardi simovicle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet sonunda 25 dakikkalık karışık eglenceli kayıtlarıda yukledim ve burda noktayı koymuş oluyorum.

Konu muratx38 tarafından (19-01-2022 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri