Beğeni Beğeni:  0
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: İPTV SMARTERS İPTV DOSYASI RESİMLİ YÜKLEME TALİMATI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İPTV SMARTERS İPTV DOSYASI RESİMLİ YÜKLEME TALİMATI

Arkadaşlar kendi kullandıgım ve forumda bulunan dosyayı size öneriyorum.Soru ve sorularınızda İPTV SMARTERS PRO konusunu kullanabilirsiniz.Bu konu kilitli kalacaktır.

İPTV SMARTERS PRO programı konusu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu programı forumdan indirdiginiz iptv dosyamızı nasıl seyredeceksiniz onu gösterecem.Ben bunu samsung m31 telefonumda denedim sizler android telefon ve uygulamalarda kurup izleyebilirsiniz.

1-İPTV SMARTERS PROGRAMI kuruyoruz karşınıza bu ekran cıkacak.Sonra oynatma listesi ve dosya /url kısmına tıklayınız

2-oyun listesi kısmına İPTV yazın(veya herhangi birşey) playlist tipine DOSYA tıklayın

3- Forumdan indirdiginiz dosyayı download kısımdan buluyoruz. (MUTLAKA ANDROİD uygulamalar için verdigimiz dosyayı indirin. ANDROİD Bölümü Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

4-Dosyayı bulduktan sonra karşımıza cıkacak ekran bu sekilde olacaktır.Oyun listesi kısmına İPTV yazın VE Kullanıcı ekle kısmı butonunu tıklayınız.Kullanıcı ekle tıkladıktan sonra CANLI TV secenegi cıkacaktır.

5- Herşey okeylendikten sonra karşınıza CANLI TV secenegi cıkacaktır

6-En son programamızda iptv kanalları bu şekilde görünecektir.

Konu Simba tarafından (25-01-2022 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri