Beðeni Beðeni:  0
1 sonuçtan 1 ile 1 arasý

Konu: ÝPTV SMARTERS ÝPTV DOSYASI RESÝMLÝ YÜKLEME TALÝMATI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ÝPTV SMARTERS ÝPTV DOSYASI RESÝMLÝ YÜKLEME TALÝMATI

Arkadaþlar kendi kullandýgým ve forumda bulunan dosyayý size öneriyorum.Soru ve sorularýnýzda ÝPTV SMARTERS PRO konusunu kullanabilirsiniz.Bu konu kilitli kalacaktýr.

ÝPTV SMARTERS PRO programý konusu Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu programý forumdan indirdiginiz iptv dosyamýzý nasýl seyredeceksiniz onu gösterecem.Ben bunu samsung m31 telefonumda denedim sizler android telefon ve uygulamalarda kurup izleyebilirsiniz.

1-ÝPTV SMARTERS PROGRAMI kuruyoruz karþýnýza bu ekran cýkacak.Sonra oynatma listesi ve dosya /url kýsmýna týklayýnýz

2-oyun listesi kýsmýna ÝPTV yazýn(veya herhangi birþey) playlist tipine DOSYA týklayýn

3- Forumdan indirdiginiz dosyayý download kýsýmdan buluyoruz. (MUTLAKA ANDROÝD uygulamalar için verdigimiz dosyayý indirin. ANDROÝD Bölümü Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

4-Dosyayý bulduktan sonra karþýmýza cýkacak ekran bu sekilde olacaktýr.Oyun listesi kýsmýna ÝPTV yazýn VE Kullanýcý ekle kýsmý butonunu týklayýnýz.Kullanýcý ekle týkladýktan sonra CANLI TV secenegi cýkacaktýr.

5- Herþey okeylendikten sonra karþýnýza CANLI TV secenegi cýkacaktýr

6-En son programamýzda iptv kanallarý bu þekilde görünecektir.

Konu Simba tarafýndan (25-01-2022 Saat 16:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri