7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: ÖZBURUN TV ve OZBURUN FM İPTV Linkleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ÖZBURUN TV ve OZBURUN FM İPTV Linkleri

özburun tv ve özburun fm linkleri

özburun tv
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

özburun fm
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu yayınlar sizemi ait @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

neden

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hello01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    neden
    Kanaların sahipi iseniz kanallar hakkında bilgi akışı vermeniz iyi olur.Bu tv ler 24 saat yayındamı ne tür yayın yapıyor gibi kısa detaylar iyi olur listede daha önce vermiştik ozburun tv yi cogu kez link değişimi yaptı ondan sordum!
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anladim bu tv 24 saat yayin yapiyor belgesel müzik filmler programlar evet bu tv radio sahibi benim bunlari eklerseniz sevinirim tesekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hello01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anladim bu tv 24 saat yayin yapiyor belgesel müzik filmler programlar evet bu tv radio sahibi benim bunlari eklerseniz sevinirim tesekürler
    Tamamdır bilgi için teşekkurler.Diğer guncelleme dosyada yer veririz aksilik olmazsa.Sizin sıkı takipçiniz forumdan bir arkadaş var @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. diye bir ara cine5 acmıstınız o kanal devam etmeyecekmi uye arkadasımız sık sık dile getiriyordu cine 5 acıldı ozburun tarafından diye
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CİNE 5 VE KANAL 6 TELEON YAYINLARINI KURARSANIZ MEMNUN OLURUM BI SENIN İÇİN BU KANALLAR KURULURMU DİYE SORARSANIZ BEN HERKESİM AMA HERKES BEN DEĞİLDİR SAYGİLARIMLA

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tamamdır bilgi için teşekkurler.Diğer guncelleme dosyada yer veririz aksilik olmazsa.Sizin sıkı takipçiniz forumdan bir arkadaş var @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. diye bir ara cine5 acmıstınız o kanal devam etmeyecekmi uye arkadasımız sık sık dile getiriyordu cine 5 acıldı ozburun tarafından diye
    ARKADAŞ UMARIM ÜÇ İSTEĞİMDEN HİÇ OLMAZSA BİRİNİ KURAR SIMBA USTAM İYİ Bİ YAYIN İZLEYICI VE REKLAM ALİMLARİ SAĞLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKİ BU KANALLAR MİLLETİN HAFİZASİNDA YER YAPAN MARKALARDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri