Konuya Etiketlenenler

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: cihazlarına yazılım desteği sağlamayan yumatu firmasını protesto ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart cihazlarına yazılım desteği sağlamayan yumatu firmasını protesto ediyorum

uydu cihazlarını satıp sonra yazılım desteği vermeyen özelikle HSP06 A-2-8 ip destekli olanlara buradan protesto ettiğimi tüm forum arkadaşlarıma bildiririm saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uydu cihazlarını satıp sonra yazılım desteği vermeyen özelikle HSP06 A-2-8 ip destekli olanlara buradan protesto ettiğimi tüm forum arkadaşlarıma bildiririm saygılar
    selamlar, destekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uzun yıllar Yumatu vb uydu cihazları kullandım yazılım desteği olmadığı için bazı yabancı sitelerden uyumlu yazılım atarak kullandım, O yıllarda EMU ile şifreli yabancı kanalları izlemek mümkündü... Bir çok firma 1-2 sene destek verdimi yeni cihaz satılsın diye desteği kesiyorlar. Yazılım yapmak her firmanın harcı değil YAPTIRTIYORLAR. Bir çoğuda arap sitelerinden işlemcileri uyumlu olanları takip ederek cihazlara destek verdiler.

Asıl sorun bir cihaz satınalırken bir cihazdan ne beklentiniz var? Hiç bir firma ücretsiz server desteğini bir ömür boyu veremez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri