Konuya Etiketlenenler

4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: cihazlarýna yazýlým desteði saðlamayan yumatu firmasýný protesto ediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart cihazlarýna yazýlým desteði saðlamayan yumatu firmasýný protesto ediyorum

uydu cihazlarýný satýp sonra yazýlým desteði vermeyen özelikle HSP06 A-2-8 ip destekli olanlara buradan protesto ettiðimi tüm forum arkadaþlarýma bildiririm saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý abraham Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydu cihazlarýný satýp sonra yazýlým desteði vermeyen özelikle HSP06 A-2-8 ip destekli olanlara buradan protesto ettiðimi tüm forum arkadaþlarýma bildiririm saygýlar
    selamlar, destekliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uzun yýllar Yumatu vb uydu cihazlarý kullandým yazýlým desteði olmadýðý için bazý yabancý sitelerden uyumlu yazýlým atarak kullandým, O yýllarda EMU ile þifreli yabancý kanallarý izlemek mümkündü... Bir çok firma 1-2 sene destek verdimi yeni cihaz satýlsýn diye desteði kesiyorlar. Yazýlým yapmak her firmanýn harcý deðil YAPTIRTIYORLAR. Bir çoðuda arap sitelerinden iþlemcileri uyumlu olanlarý takip ederek cihazlara destek verdiler.

Asýl sorun bir cihaz satýnalýrken bir cihazdan ne beklentiniz var? Hiç bir firma ücretsiz server desteðini bir ömür boyu veremez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri