Konuya Etiketlenenler

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Samsung Smart Monitor Üzerinden SMART IPTV Uygulamasi Hakkında?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 Samsung Smart Monitor Üzerinden SMART IPTV Uygulamasi Hakkında?

Kardeşlerim. Burası belki yeri değil ama belki bilginiz vardır diye soruyorum, kusura bakmayın: Benim Smart IPTV programı üzeri Samsung Smart Monitor üzeri kanallara bakıyordum. Şimdi Monitor daha 1 Ay olmadı bozuldu geri yolladım. Yeni Monitor gelince MacAdres değişmiş olacak. Satın alınan Smart IPTV APPI bu vesileyle gitti gümbürtüye olacak değilmi. Yani yeni macadresi güncellemek için yine aktivasyon ücretini alırlar değil mi? Gıcık oldu ama ne yapalım artık. Monitor bozulunca yapacak nor şey yok. Her şeyi yeniden kurmam lazım. Tüh ya. Başka bilgisi olan varmı. Saygı ve sevgiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Seboli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeşlerim. Burası belki yeri değil ama belki bilginiz vardır diye soruyorum, kusura bakmayın: Benim Smart IPTV programı üzeri Samsung Smart Monitor üzeri kanallara bakıyordum. Şimdi Monitor daha 1 Ay olmadı bozuldu geri yolladım. Yeni Monitor gelince MacAdres değişmiş olacak. Satın alınan Smart IPTV APPI bu vesileyle gitti gümbürtüye olacak değilmi. Yani yeni macadresi güncellemek için yine aktivasyon ücretini alırlar değil mi? Gıcık oldu ama ne yapalım artık. Monitor bozulunca yapacak nor şey yok. Her şeyi yeniden kurmam lazım. Tüh ya. Başka bilgisi olan varmı. Saygı ve sevgiler.
    SSİPTV kuramıyormusunuz bana göre en iyisi kendimde kullanıyorum SSİPTV üstad
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smart IPTV APPI bu vesileyle gitti gümbürtüye olacak değilmi.

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. selam.eyer mail yazarsan ilk aldığın (mac) adresini biliyorsan hala ilk cihazım bozuldu satın aldığın (mac) adresini yaz yeni cihazınkinide belirt eskierini iptal edilip yeni (mac) adresimin ektif edilmesini istersen genelde yapıyorlar anca bu şekil ücret ödemeden kullanma ihtimaliniz vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ss ıp de bende liste veya ssipnin listesi çıkmıyor program açılıyor ama öylece kalıyor sebebi nedir acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f.pala Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ss ıp de bende liste veya ssipnin listesi çıkmıyor program açılıyor ama öylece kalıyor sebebi nedir acaba
    Listede semboller var ise liste yuklenmez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

listede sembol olduğunu nereden bilecez ve nasıl kaldıracağız
    Alıntı Editor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Listede semboller var ise liste yuklenmez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    listede sembol olduğunu nereden bilecez ve nasıl kaldıracağız
    Kanallarin isimlerin yanina HD yazısi normalinden degısik ekleniyor ise veya yıldiz ,yuvarlak simge gibi rakamlar eklenirse liste yuklenmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki bunu biz düzenleyebiliyormuyuz yoksa servercimi değiştiriyor
    Alıntı Editor Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanallarin isimlerin yanina HD yazısi normalinden degısik ekleniyor ise veya yıldiz ,yuvarlak simge gibi rakamlar eklenirse liste yuklenmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki bunu biz düzenleyebiliyormuyuz yoksa servercimi değiştiriyor
    Servercı degistirmesi lazim veya siz dosyayi indirip duzenlemeniz lazim.Forumda verilen dosya sorunsuz mesela onu yukleyebiliryormusun dene bakalım ssiptv de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eğer format atılmış ise smart iptv programı silinmiştir ve samsung apps store bölümünde çıkmıyor yeni samsunglarda yok artık silinmişse USB ile yükleme yapıp kontrol edebilirsin her tamire gittiğinde MAC adresimi değişir. Aşağıdaki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. dosyasının içeriğini USB sürücüsünün (FAT32 formatı) kök dizinine çıkarın (unzip) ve TV'nizin USB yuvasına takın. SmartIPTV dizini, USB sürücünüzün kök dizininde bulunmalıdır. Uygulama, diğer uygulamaların yanı sıra bir Samsung Apps ekranında görünecektir. Ardından USB flash sürücüyü TV'nizden kaldırabilirsiniz (tüm TV modellerinde bulunmaz).

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri