Konuya Etiketlenenler

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Korax hitech astra kurtarma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Korax hitech astra kurtarma

Cihaz Bazen kitleniyor bir kaç kez aç kapa düzeliyordu. Fabrika ayarlarına döndüreyim dedim restart sonrası açılmadı.
    Cihaz logo geldikten sonra "on" yazısında takılı kalıyor.

Rs232 üzerinden tekrar yüklemeye uğraşayım dedim ama cihaza yükleme yapacak yazılım bulamadım.

Yardımcı olabilecek varmı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

buyur dene usta Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

buradan yazılımı indir Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

ismini flash.bin olarak değiştir usbye at usbyi cihaza tak al eline kumandayı cihazı fişe takarken
    kumandadan menü tuşuna 5 6 defa arka arkaya bas tv ekranında dont from yazınca kumandayı bırak
    yükleme bitip restart yapacak düzelecek olmazsa buradan yaz sana yükleme loaderi ve resimli anlatımını yapar eklerim
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087

Maalesef olmadı.
    3.5mm jag-> com bağlantısı hazırladım bir yerden bulup ama bu cihaza uygun program bulamadım bilgisayardan yükleme için. Varsa rs232 üzerinden yükleme yapacak program yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

program : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu memoli1478 tarafından (10-02-2022 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eline, emeğine sağlık Memoli usta. Benim cihaz pert olmuş anlaşılan baya bir uğraştım ama iletişim kuramadı. Zaten arada bir takılıyordu hepten gitmiş anlaşılan. En iyisi garantiye göndereyim.

Edit:Firma (Hitech) Ben garanti maranti bilmem diyor açıkca, bozulursa ücretli yapılırmış. Gönderin yaparız ama geliş-gidiş kargoyu ödersiniz diyor. Kargo ücretine yeni cihaz alınıyor haberi yok. Anlaşmalı servisi falanda yok. Bu markanın ürününü alırken 3 kere düşünün!

İzmir de yaşayıpta cihazı bozulan varsa Çankayada Altan işhanı 3. Kat Özlem elektronik var. Benim cihazı gayet makul bir ücrete halletti sağolsun. Cihazda voltaj entegresi bozuk olduğu için açmıyornuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

halletmene sevindim geçmiş olsun
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rs232 baglanti şekli nasil olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri