Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: TP LİNK WR940 N Modeli IP TV Ayarları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35 TP LİNK WR940 N Modeli IP TV Ayarları

Değerli forum yönetici ve arkadaşları.

20 mb internet hzı var fakat çeşitli bir çok ıp tv aldım hepsinde donma yapıyor. Evde kullandığım TP LİNK WR940 N Modeli modemim var bunda IP TV donmaması için hangi ayarlar yapılmalıdır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz ayrica evde birden cok kisi modemden yararlanıyorsa donma olması normal malesef.Ayrıca illegal iptv sunucuları genellikle yurt dısından verdiklerı icin yayınları donma yasamaniz normaldir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Editör Bey

Novacom spybox S11 cihazını kullanıyorum. Sizin sitede verdiğiniz kanallar donmuyor idi, Fakat modem değişince donmaya başladı. Ayrıca androıd telefon dada donuyor. Problem modemde maalesef. Not: Telefonun kendi internetini kullanınca donmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Editör Bey

Novacom spybox S11 cihazını kullanıyorum. Sizin sitede verdiğiniz kanallar donmuyor idi, Fakat modem değişince donmaya başladı. Ayrıca androıd telefon dada donuyor. Problem modemde maalesef. Not: Telefonun kendi internetini kullanınca donmuyor
    Bu modem değişimini servis saglayıcımı yaptı üstad tarifenizdeki hız falan mı değişti.Anlattıgınız olaylardan hızınızın dustugu veya modeme yuksek hız geldigi ve kopmaların oldugu görunuyor sanki olmazsa eski modemi kullanın bende 2 modem var takıp değiştiriıyorum bazen etkilenmiyorum cok fazla
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En Kral modemi kullansanzda İPTV herhangi bir şey izldeiğinizde sınırsız limitsiz internetiniz bir süre sonra kotanız bittiğinde ister istemez yavaşlama olmaktadır Yani ay sonuna kadar 20 mb hızınızda düşme otomatik gelmekde........

Bir başka sorun ister ücretli ister ücretsiz ip tv aldığınız server ve host sunucu kalitesi ile servere aynıanda bağlanan kişi sayısıda ip tv nin kaliteside kopma donma takılma geç açma yapar.
    Konu ygurbuz tarafından (14-03-2022 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri