Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next ye 18500 hd iptv yükleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next ye 18500 hd iptv yükleme

Merhaba, next ye 18500 hd uyduma iptv nasıl yükleyebilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Menusu yokmu cihazda kişisel menusune gelin usb den ekleye basın flaş bellekteki dosya yukleniyor genelde tum nextlerde yukleme mantıgı böyle

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Menuden bir goruntü sag altta usb den ekle var gorursunuz

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Usbden güncelleme kısmına giremiyorum

Merhaba, next ye 18500 hd uydumun menüdeki usbden güncelleme sekmesine giremiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O cihaz ile iptv kullanamazsınız bir ara test yazılımı olarak verildi ama hem kanal kapasitesi 100 ile sınırlı hemde m3u oynatmiyordu. Hd uydu alıcı olarak kullanabilirsiniz ama iptv kullanmak istiyorsanız yeni bir cihaz şart.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba yeni cihazdan kastınız?
    ben scart çıkışlı ip tv izlemek istiyorum da ücretsiz ulusal kanallar da yeterli. Ethernet girişli ye 18500 plus cx ip tv izletir mi? Çanak antenim yok. Flaş diskten video ve ip tv den yayın almak İçin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı teknobaha Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba yeni cihazdan kastınız?
    ben scart çıkışlı ip tv izlemek istiyorum da ücretsiz ulusal kanallar da yeterli. Ethernet girişli ye 18500 plus cx ip tv izletir mi? Çanak antenim yok. Flaş diskten video ve ip tv den yayın almak İçin.
    Bu modellerde izlenmedigini belirtmiş mod arkadaş heryere yazmayınız yeni cihazdan kasıt iptv izlemek isterseniz yeni cihaz almanız gerekiyor bu modellerde iptv izlenmiyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu modellerde izlenmedigini belirtmiş mod arkadaş heryere yazmayınız yeni cihazdan kasıt iptv izlemek isterseniz yeni cihaz almanız gerekiyor bu modellerde iptv izlenmiyor
    Meraktan soruyorum. Peki neden 1 ay önde ip tv yükleme yöntemi eklenmiş? İzlenmiyorsa ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı teknobaha Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Meraktan soruyorum. Peki neden 1 ay önde ip tv yükleme yöntemi eklenmiş? İzlenmiyorsa ?
    CEVABI MOD arkadasımız yazmış zaten bende next machina modeli var 30 bin kanal olsa izletiyor cihazın kapasitesi ile alakalı olabilir

O cihaz ile iptv kullanamazsınız bir ara test yazılımı olarak verildi ama hem kanal kapasitesi 100 ile sınırlı hemde m3u oynatmiyordu. Hd uydu alıcı olarak kullanabilirsiniz ama iptv kullanmak istiyorsanız yeni bir cihaz şart.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam işte aradığım cevap bu 😊 scart çıkışlı, Ethernet portlu, ip tv izlenebilecek cihaz tavsiyesiydi benim aradığım. Doğru anladım değil mi? Next machine işimi görür?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam işte aradığım cevap bu 😊 scart çıkışlı, Ethernet portlu, ip tv izlenebilecek cihaz tavsiyesiydi benim aradığım. Doğru anladım değil mi? Next machine işimi görür?
    Next machina scart cikisli ve iptv si olan cihaz isiniz gorur xstream panelde.mevcut ama scartsiz olsun isterseniz wifili falan next internet.machina modeli var o daha iyidir

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri