Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Magbox Mercury HD Güncelleme Sonrasý Kumada Çalýþmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Magbox Mercury HD Güncelleme Sonrasý Kumada Çalýþmýyor

Merhaba
    Next Kanky HD 2022 Dönüþüm Yazýlýmýný flash disk ile yükledim sonra internet üzerinden güncelleme yaptýrdým yeniden baþlattý açýldý son açýk olan kanal açýldý çalýþýyor ama dijital göstergede rakamlar yok sadece kýrmýzý ýþýk yanýyor sabit kumandayý ne yaptýysam algýlamýyor tuþlarý almýyor sizce ne yapabilirim. teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eski yazýlýma dönemiyormusunuz?Bu dönüþüm yazýlýmlarda bazen kumanda algýlamýyor diðer markanýn ürününü
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eski yazýlýma dönemiyormusunuz?Bu dönüþüm yazýlýmlarda bazen kumanda algýlamýyor diðer markanýn ürününü
    Dönüþümü yaptýktan sonra kumanda çalýþýyordu ben youtube çalýþmadýðý için að güncellemesi yaptým güncellemeyi indirdikten sonra kumandayý algýlamadý aslýnda dijital göstergede kýrmýzý nokta sabit yanýyor ama uyduda son kalan kanal açýlýyor çalýþýyor. servise götürmeden kendim halledemem sanýrým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

universal bir kumanda aldým kumanda sorununu çözdüm fabrika ayarýna aldým ama dönüþüm duruyor ilk haline sizce nasýl getirebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri