4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Netflix Türkiye Üyelik Ücretlerine Yüzde 40 Zam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Netflix Türkiye Üyelik Ücretlerine Yüzde 40 Zam

Netflix Türkiye Üyelik Ücretlerine Yüzde 40 Zam

Dünyanýn en büyük akýþ platformlarýndan Netflix Türkiye üyelik ücretlerine zam yaptý.

Buna göre temel, standar ve özel paket olarak sunulan üç üyelik ücretinde de yüzde 40 civarýnda artýþ oldu.

Dünyanýn en büyük film ve dizi platformlarýndan Netflix, Türkiye için üyelik ücretlerinde artýþa gitti. Buna göre daha önce 26,99 TL olan temel paket 37,99 TL, daha önce 40,99 TL olan standart paket 57,99 TL, daha önce 54,99 TL olan özel paket üyeliði ise 77,99 TL oldu.

2022 yýlý baþýnda birçok ülkede yüzde 30-50 arasýnda artýþa giden þirket Türkiye fiyatlarýna son zammý 2021 Mart ayýnda yapmýþtý.

Kaynak:medyafaresi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yanlýþ anlaþýlmasýn ama en pahalý paket olan 77,99(yuvarlak hesap 80) TL birçok temel ihtiyaç gýdasý fiyatlarýndan bile uygun üstelik zam oraný %40 olmasýna raðmen. "Bu benim düþüncem".

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SÝSTEM1923 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yanlýþ anlaþýlmasýn ama en pahalý paket olan 77,99(yuvarlak hesap 80) TL birçok temel ihtiyaç gýdasý fiyatlarýndan bile uygun üstelik zam oraný %40 olmasýna raðmen. "Bu benim düþüncem".
    Ulke sartlarýnda domatesin kilosu 30.tl ise su olay bedava neredeyse

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editor Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ulke sartlarýnda domatesin kilosu 30.tl ise su olay bedava neredeyse
    Halbuki keyif/eðlence ve zaruri(yani ilaçlardan bahsediyorum) ihtiyaçlarla temel gýda, hijyen ve diðer ihtiyaçlarýn hepsi eþit fiyat aralýðýnda olmalý. Adalet hepimiz için gerekli ve eþitlik hepimiz için zaruri, iþte bu sebeple þu fiyatlar bize uygun geliyor maalesef. :/ "Yine kendi düþüncemi belirtiyorum"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri