9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: FLASH TV KAPANDI FLASH HABER TV YAYINA BAÞLADI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 03 FLASH TV KAPANDI FLASH HABER TV YAYINA BAÞLADI

FLASH HABER TV TURKSAT UYDU FREKANSI

FLASH HABER TV ; Uydu: Türksat ; Frekans: 12685 ; Sembol Oraný: 30000 ; Polarizasyon: V - Dikey

Yapýlan açýklama þu sekilde;

Uzun bir aranýn ardýndan Ekim 2021’de yeniden yayýn hayatýna baþlayan Flash TV yayýn hayatýný noktaladý. Geçtiðimiz Mart ayýnda kayyým atanan Flash TV, yerini Flash Haber TV’ye býraktý.

2021 Ekim’de iþ insaný Ömer Ziya Göktuð’un patronluðunda yayýn hayatýna baþlayan Flash TV’de kriz üstüne kriz yaþanmýþtý.

Yeni yayýn politikasý ve logosu ile yayýnlarýna baþlayan Flash TV’de, Ömer Ziya Göktuð’un kardeþi Mehmet Emin Göktuð kanalýn yüzde 50 hissesinin kendisine ait olduðunu belirterek olayý yargýya taþýyacaðýný bildirmiþti.

16 Mart’ta kayyým atanan Flash TV, 15 Nisan itibariyle yayýn hayatýna son verdiðini duyurdu.

Kanaldan yapýlan açýklamada, Ömer Ziya Göktuð’un vefatý sonrasý ortaklarýn anlaþmazlýða girdiði ve ulusal yayýncýlýk lisansýnýn yenilenemeyerek yayýnlara son verildiði duyuruldu.

Flash TV’den yapýlan açýklamanýn tamamý þöyle;

“Ulusal yayýncýlýk alanýnda 1992 yýlýndan bu yana FLASH TV adý ile faaliyet göstermekte olan kuruluþumuz Yönetim kurulu Baþkaný ve tek imza yetkilisinin vefatý sebebi ile gerekli yönetim organlarýndan yoksun kalarak kayyým sürecine girmiþtir.

Bu süreçte ortaklarýn anlaþmazlýðý sebebi ile ulusal yayýncýlýk lisansý yenilenememiþ dolayýsý ile yayýn hayatýna bugün itibari ile son vermek zorunda kalmýþtýr.

Uzun yýllardýr FLASH TV’ye göstermiþ olduðunuz ilgi ve destek için sonsuz teþekkürlerimizin kabulünü rica ederiz.

Kamuoyuna saygýyla duyurulur.”

FLASH TV GÝTTÝ, FLASH HABER TV GELDÝ

Flash TV’den yapýlan bu açýklamanýn ardýndan, kanalda bomba bir deðiþiklik yaþandý. 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV’ye býraktý.

Flash Haber TV ise konuya iliþkin yaptýðý açýklamada þu ifadelere yer verdi;

"Anayasal haber alma hakký çerçevesinde, her fikir ve kuruma eþit mesafede, tarafsýz ve özgür yayýncýlýk prensipleri ile dünyada ve ülkemizde geliþen olaylar, þeffaf, yalýn ve doðru þekilde artýk Flash Haber TV’de"

Kanalýn logusunun deðiþtiði görülürken ayný zamanda yeni web sitesinin de "flashhabertv.com" olduðu belirtildi.

Kaynak :medyafaresi

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Konu Editor tarafýndan (16-04-2022 Saat 03:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

FLASH TV kendisi böyle acýklama yapmýþ.Ana kanal kapanmýþ kayyum atanan kanal flash haber tv adýyla devam ediyor sanýrým.Alt yazýda western filmleri olacak yazýyor akþam 5 e kadar

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tekrar yayýn hayatýna baþladýðýnda eski FLASH TV ile hiç bir alakasý kalmamýþ sürekli hükümeti iktidarý eleþtiren haber yorum paylaþan ana haber sonrasýda saçma sapan sözde espiri amaçlý Faik beyin proðramýnýn izleyen olur mu bilemem ama doðru dürüst yayýn stratejizisi yayýn politikasý olmayan hele hele kanalaýn asýl sahibi ölünce nasýl hayatta kalacaðý baya merak konusuydu, ÞAÞIRDIK MI? Hayýr...Yakýnda HABER kanalý olarakda yayýnda kalacaðýný hiç sanmýyorum. Ayný haber ekibi haber genel yayýn yönetmeni eleþtiri ve yorumlar devam ederse uydu lisansý bile iptal edilirse hiç þaþýrmayýn, Çünkü kanalýn arkasýnda destek verecek güçlü bir sahibi yok. Yayýn politikasý deðiþir hükümetin yaptýðý her þeyi destekler yalakalýk haberleri yaparsa yaþama þansý bir NEBZE var. Sanýrým kanal kayyumla bir yere varamayarak satýlacak...Kapanan bir kanalý hiç kimse hiç bir kuruluþ satýn almayacaðýna göre Satýlýncaya kadar FLASH HABER olarak devam edecektir.
    Konu ygurbuz tarafýndan (16-04-2022 Saat 07:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Olayýn bir boyutuda sahibi vefat etmiþ ve bu kanal reklam alamadý acýldýgýndan beri nereye kadar bedava yayýn sürecekti calýsanlar var,uydu kirasý falan bunlar hep masraf demek flash haberinde reklam alamazsa kapanacagýný dusunuyorum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Flash haber muhalif tarzý yayýna devam ediyorlar fena degiller ekran gorselleri gayet hoþ olmuþ eski flash tv iyi degildi ekran jeneriklerý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanalýn yayýnlarý fena degil ben begenerek izliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Flash TV tarafýndan yapýlan açýklama þöyle;
    Ulusal yayýncýlýk alanýnda 1992 yýlýndan bu yana FLASH TV adý ile faaliyet göstermekte olan kuruluþumuz Yönetim kurulu Baþkaný ve tek imza yetkilisinin vefatý sebebi ile gerekli yönetim organlarýndan yoksun kalarak kayyým sürecine girmiþtir Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu süreçte ortaklarýn anlaþmazlýðý sebebi ile ulusal yayýncýlýk lisansý yenilenememiþ dolayýsý ile yayýn hayatýna bugün itibari ile son vermek zorunda kalmýþtýr.
    Uzun yýllardýr FLASH TV’ye göstermiþ olduðunuz ilgi ve destek için sonsuz teþekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. Kamuoyuna saygýyla duyurulur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý merhas10 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Flash TV tarafýndan yapýlan açýklama þöyle;
    Ulusal yayýncýlýk alanýnda 1992 yýlýndan bu yana FLASH TV adý ile faaliyet göstermekte olan kuruluþumuz Yönetim kurulu Baþkaný ve tek imza yetkilisinin vefatý sebebi ile gerekli yönetim organlarýndan yoksun kalarak kayyým sürecine girmiþtir Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uzun yýllardýr FLASH TV’ye göstermiþ olduðunuz ilgi ve destek için sonsuz teþekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. Kamuoyuna saygýyla duyurulur.
    Kardeþ eski haber bu, Bu gün yeni olmuþ gibi paylaþým yapmýþsýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ygurbuz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kardeþ eski haber bu, Bu gün yeni olmuþ gibi paylaþým yapmýþsýnýz.
    Aynen ustad konuyu kapadým
    Kullandýgým ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri