9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: FLASH TV KAPANDI FLASH HABER TV YAYINA BAŞLADI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 FLASH TV KAPANDI FLASH HABER TV YAYINA BAŞLADI

FLASH HABER TV TURKSAT UYDU FREKANSI

FLASH HABER TV ; Uydu: Türksat ; Frekans: 12685 ; Sembol Oranı: 30000 ; Polarizasyon: V - Dikey

Yapılan açıklama şu sekilde;

Uzun bir aranın ardından Ekim 2021’de yeniden yayın hayatına başlayan Flash TV yayın hayatını noktaladı. Geçtiğimiz Mart ayında kayyım atanan Flash TV, yerini Flash Haber TV’ye bıraktı.

2021 Ekim’de iş insanı Ömer Ziya Göktuğ’un patronluğunda yayın hayatına başlayan Flash TV’de kriz üstüne kriz yaşanmıştı.

Yeni yayın politikası ve logosu ile yayınlarına başlayan Flash TV’de, Ömer Ziya Göktuğ’un kardeşi Mehmet Emin Göktuğ kanalın yüzde 50 hissesinin kendisine ait olduğunu belirterek olayı yargıya taşıyacağını bildirmişti.

16 Mart’ta kayyım atanan Flash TV, 15 Nisan itibariyle yayın hayatına son verdiğini duyurdu.

Kanaldan yapılan açıklamada, Ömer Ziya Göktuğ’un vefatı sonrası ortakların anlaşmazlığa girdiği ve ulusal yayıncılık lisansının yenilenemeyerek yayınlara son verildiği duyuruldu.

Flash TV’den yapılan açıklamanın tamamı şöyle;

“Ulusal yayıncılık alanında 1992 yılından bu yana FLASH TV adı ile faaliyet göstermekte olan kuruluşumuz Yönetim kurulu Başkanı ve tek imza yetkilisinin vefatı sebebi ile gerekli yönetim organlarından yoksun kalarak kayyım sürecine girmiştir.

Bu süreçte ortakların anlaşmazlığı sebebi ile ulusal yayıncılık lisansı yenilenememiş dolayısı ile yayın hayatına bugün itibari ile son vermek zorunda kalmıştır.

Uzun yıllardır FLASH TV’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizin kabulünü rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

FLASH TV GİTTİ, FLASH HABER TV GELDİ

Flash TV’den yapılan bu açıklamanın ardından, kanalda bomba bir değişiklik yaşandı. 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV’ye bıraktı.

Flash Haber TV ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Anayasal haber alma hakkı çerçevesinde, her fikir ve kuruma eşit mesafede, tarafsız ve özgür yayıncılık prensipleri ile dünyada ve ülkemizde gelişen olaylar, şeffaf, yalın ve doğru şekilde artık Flash Haber TV’de"

Kanalın logusunun değiştiği görülürken aynı zamanda yeni web sitesinin de "flashhabertv.com" olduğu belirtildi.

Kaynak :medyafaresi

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Konu Editor tarafından (16-04-2022 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

FLASH TV kendisi böyle acıklama yapmış.Ana kanal kapanmış kayyum atanan kanal flash haber tv adıyla devam ediyor sanırım.Alt yazıda western filmleri olacak yazıyor akşam 5 e kadar

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tekrar yayın hayatına başladığında eski FLASH TV ile hiç bir alakası kalmamış sürekli hükümeti iktidarı eleştiren haber yorum paylaşan ana haber sonrasıda saçma sapan sözde espiri amaçlı Faik beyin proğramının izleyen olur mu bilemem ama doğru dürüst yayın stratejizisi yayın politikası olmayan hele hele kanalaın asıl sahibi ölünce nasıl hayatta kalacağı baya merak konusuydu, ŞAŞIRDIK MI? Hayır...Yakında HABER kanalı olarakda yayında kalacağını hiç sanmıyorum. Aynı haber ekibi haber genel yayın yönetmeni eleştiri ve yorumlar devam ederse uydu lisansı bile iptal edilirse hiç şaşırmayın, Çünkü kanalın arkasında destek verecek güçlü bir sahibi yok. Yayın politikası değişir hükümetin yaptığı her şeyi destekler yalakalık haberleri yaparsa yaşama şansı bir NEBZE var. Sanırım kanal kayyumla bir yere varamayarak satılacak...Kapanan bir kanalı hiç kimse hiç bir kuruluş satın almayacağına göre Satılıncaya kadar FLASH HABER olarak devam edecektir.
    Konu ygurbuz tarafından (16-04-2022 Saat 07:08 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Olayın bir boyutuda sahibi vefat etmiş ve bu kanal reklam alamadı acıldıgından beri nereye kadar bedava yayın sürecekti calısanlar var,uydu kirası falan bunlar hep masraf demek flash haberinde reklam alamazsa kapanacagını dusunuyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Flash haber muhalif tarzı yayına devam ediyorlar fena degiller ekran gorselleri gayet hoş olmuş eski flash tv iyi degildi ekran jeneriklerı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanalın yayınları fena degil ben begenerek izliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Flash TV tarafından yapılan açıklama şöyle;
    Ulusal yayıncılık alanında 1992 yılından bu yana FLASH TV adı ile faaliyet göstermekte olan kuruluşumuz Yönetim kurulu Başkanı ve tek imza yetkilisinin vefatı sebebi ile gerekli yönetim organlarından yoksun kalarak kayyım sürecine girmiştir Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu süreçte ortakların anlaşmazlığı sebebi ile ulusal yayıncılık lisansı yenilenememiş dolayısı ile yayın hayatına bugün itibari ile son vermek zorunda kalmıştır.
    Uzun yıllardır FLASH TV’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı merhas10 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Flash TV tarafından yapılan açıklama şöyle;
    Ulusal yayıncılık alanında 1992 yılından bu yana FLASH TV adı ile faaliyet göstermekte olan kuruluşumuz Yönetim kurulu Başkanı ve tek imza yetkilisinin vefatı sebebi ile gerekli yönetim organlarından yoksun kalarak kayyım sürecine girmiştir Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Uzun yıllardır FLASH TV’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Kardeş eski haber bu, Bu gün yeni olmuş gibi paylaşım yapmışsınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ygurbuz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeş eski haber bu, Bu gün yeni olmuş gibi paylaşım yapmışsınız.
    Aynen ustad konuyu kapadım
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri