Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: VADOFONE İNTERNET hk.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart VADOFONE İNTERNET hk.

Selam Dostlar bir konuda fikir ve bilginize ihtiyacım var.

Uzun yıllr TÜRK TELEKOM İNTERNET ABONESİYIM,

09.06 2022 de sözleşme tahaaütüm sona eriyor. yenilemek istediğimde ne yazık ki zam oranları bahsedildiği gibi % 25 değil aşırı yüksek 12 mb internet 81.5 ödüyordum şimdi en az tarife 16 mb olmuş 139 TL istiyoruz diyor.
    Türk Telekomdan aboneliğimi bitireceğim,

Vadofone İnternet bağlatmayı düşünüyorum Vodofone net kullananlar bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vodafonda telekom alt yapısını kullanıyor üstad.Vodafone uygunsa ona geçebilirsiniz bence burada bir arkadaş geçti hiç bir fark yoktu ben zamlardan önce ev telefonu dahil 108 tl anlaşmıştım telekomla
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler ustam, Bütün operatörler alt yapısı TÜRK TELEKOM, endişem internet arıza veya kopma sorunu yapıyormu? Arıza durumlarında Teknik destek ilgisi nasıl? Modem veriyor yanında ama aboneliği sonlandırırsanız modem sizden geri alınıyormuş..Yani modemin kiracısınız. 1 Haziranda internete tüm operötörler zam yapmış ama yıllarca türk telekom eski abonelerine indirim beklemiyorum ama kazık tarifede yaparsa benim gibi kaç bin abone sözleşme bittiğinde operztörünü değiştirecek? Başka oparötöre geçtim mide mesaj yağmuru 444 1 375 den aramalar eksik olmaz ama kuş kafesden uçtumu kıymete biner.
    Konu ygurbuz tarafından (04-06-2022 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ygurbuz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler ustam, Bütün operatörler alt yapısı TÜRK TELEKOM, endişem internet arıza veya kopma sorunu yapıyormu? Arıza durumlarında Teknik destek ilgisi nasıl? Modem veriyor yanında ama aboneliği sonlandırırsanız modem sizden geri alınıyormuş..Yani modemin kiracısınız. 1 Haziranda internete tüm operötörler zam yapmış ama yıllarca türk telekom eski abonelerine indirim beklemiyorum ama kazık tarifede yaparsa benim gibi kaç bin abone sözleşme bittiğinde operztörünü değiştirecek? Başka oparötöre geçtim mide mesaj yağmuru 444 1 375 den aramalar eksik olmaz ama kuş kafesden uçtumu kıymete biner.
    Üstad ilgileniyorlar turk telekom calısanları falan geliyor zaten arızalarda sorun olmaz merak etme modemide al kullanırsın vodafonun
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vodafone kendi altyapısında, 2yildir vodafone fiber 100/20mbps kullanıyorum, aylik 108tl ödüyordum bu ay tahahutum bitiyor, 117tl 2yil daha anlaştık.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yıllardır alternatif operatörlerini deneyen birisi olarak size tavsiyem şudur,

Bilinen iss operatörleri yerine alternatif operatörleri deneyin. 2 sene Türknet kullandım ve ardından Netspeed'e geçtim. Netspeed firmasında 3 ay kaldım ve Netgalaksiye geçtim. Netspeed firmasında fazla durmamamın sebebi ise Ps4 de Call Of Duty serverine erişimi olmaması ve bunu bir türlü çözememeleri oldu. Netgalakside ise yaklaşık 1 sene kaldıktan sonra Fixnet'e geçtim ve yaklaşık 1.5 senede bu firmadan hizmet aldım. Fixnetten memnundum ama son 5 ayda ard arda iki tane zam yapınca başka operatör arayışına girdim. Ramazan bayramın arefesinde ise internet kutusu adında bir firma buldum ve 100 Mbit Limitsiz paketi 79.90 TL ye veriyorlar. İletişim bilgilerimi bıraktım ve anında dönüş yaptılar. Sözleşmeyi mail ile gönderdiler çıktısını aldım imzaladım ve tarayıcıdan tarayıp mail ile bende onlara gönderdim. Bayramın 2. Günü internet kutusundan aktivasyon mesajı geldi ve modeme gerekli ayarları yaptıktan sonra kullanmaya başladım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hikmet™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yıllardır alternatif operatörlerini deneyen birisi olarak size tavsiyem şudur,

Bilinen iss operatörleri yerine alternatif operatörleri deneyin. 2 sene Türknet kullandım ve ardından Netspeed'e geçtim. Netspeed firmasında 3 ay kaldım ve Netgalaksiye geçtim. Netspeed firmasında fazla durmamamın sebebi ise Ps4 de Call Of Duty serverine erişimi olmaması ve bunu bir türlü çözememeleri oldu. Netgalakside ise yaklaşık 1 sene kaldıktan sonra Fixnet'e geçtim ve yaklaşık 1.5 senede bu firmadan hizmet aldım. Fixnetten memnundum ama son 5 ayda ard arda iki tane zam yapınca başka operatör arayışına girdim. Ramazan bayramın arefesinde ise internet kutusu adında bir firma buldum ve 100 Mbit Limitsiz paketi 79.90 TL ye veriyorlar. İletişim bilgilerimi bıraktım ve anında dönüş yaptılar. Sözleşmeyi mail ile gönderdiler çıktısını aldım imzaladım ve tarayıcıdan tarayıp mail ile bende onlara gönderdim. Bayramın 2. Günü internet kutusundan aktivasyon mesajı geldi ve modeme gerekli ayarları yaptıktan sonra kullanmaya başladım.
    Teşekkürler arkadaşım, sanırım bu kadar çok farklı operatöre geçebildiğinize göre siz 24 ay tahaaüt sistemine olmayışınız. 01 Haziran 2022 de her şey gibi EV İNTERNETİ zam geldi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ygurbuz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler arkadaşım, sanırım bu kadar çok farklı operatöre geçebildiğinize göre siz 24 ay tahaaüt sistemine olmayışınız. 01 Haziran 2022 de her şey gibi EV İNTERNETİ zam geldi.
    Alternatif operatörleri deneyin dememdeki sebep bu zaten. 24 ay sözleşme süresi çok uzun ve ben bundan dolayı tahhütsüz kullanımı daha çok tercih ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Pazartesi VODAFON NET 24 ay abonesi oldum kurulum tamamlanmasına SMS aktivasyon gerçekleşti faturalarınız e-mail gönderilecektir mesaj geldi ama icraat yok, yarım ssat sonra aktif olacak diyen teknik ekip çalışmadan çekip gitti. Salı oldu gene çalışmıyor ARIZA KAYDI yaptım zorla zor teknik ekip Çarşamba günü geldi ne yapacak diye heyacanla beklerken modemin fişini takdı çıkardı bağlantı kablosunu üfledi gene icraat yok...akşamı Vodofone sorununuz çözüme ulaşmıştır diye beni aradılar, Yıl 2022 gelen giden kopan gittimi gelmeyen bir internetle 24 ay kim kalabilir? Müşteri memnuniyeti sıfır hizmete açılmayan çalışmayan inter hizmeti 24 ay katlanmak mümkün mü? Türkcell süper online aradı arıza kaydınız oldu sorun çözüldümü HAYIR dedim , Hizmet alamadığınız içi 14 gün içinde cayma hakkınız var dedi TÜRKCELL SÜPER ONLİNE abone oldum....size sormak istediğim bu 3 gün çalışmayan Vadofone benden ceza olarak para talep etme hakkı var mı? 3 gün içinde bir türlü sorunuma çare olmadılar. Lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Tüketici olarak alamadığım bir hizmetten 3 gün içinde cayma hakkım var mı? Vodofone benden 600 lira gibi rakam para talep etme hkkı var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad vodafone sizden 600 tl istedimi peki? sizin cayma hakkınız varda tahattutname imzalarken bu yazıyormuydu acaba
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri