Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: VADOFONE İNTERNET hk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstad vodafone sizden 600 tl istedimi peki? sizin cayma hakkınız varda tahattutname imzalarken bu yazıyormuydu acaba
    Bayinin abone vazgeçmesin diye korkutması...İyi hizmet Çalışmayan NETE teknik destek alaka muhatap daha işin başında alamadım 24 ay buna katlanmak mümkün mü? Yıllarca T.T.NET abonesidim 1 mb internetle ilk abone olmuştum İlgi alaka Teknik desteği mükemmeldi...ama aşırı fiyat politikası kaçmama yetti. İnsanlar memnun olsa neden bir opetörden vazgeçsin. Vodofoneda alamadığım nete 24 ay neden katlanayım daha işin başında?
    Konu ygurbuz tarafından (30-06-2022 Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar VODOFONE NET maceram nihayet zor zor bitirdim...Abone olacğım zaman gece gündüz arayan müşteri hizmetleri arıza sorun olduğunda çalışmadığında KESİNLİKLE İMKANSIZ..Hiç bağlanmadığı halde 3 gün izleyemediğim internet hizmeti için tahhaaüdü bozduğum gerekçesi ile benden 253,5 TL cayma bedeli para istiyorlar ve ayrıca çalışıp çalışmadığını bilmediğim modemi teslim etmezsem ayrıca ek ücret çıkaracaklarını faturaya yansıtacakları mesajı geldi...

Dostlar siz siz olun Teknik desteği kalifiye kendisine ait bile olmayan hatta sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap bulamadığınız operatörlerle asla bulaşmayın bu işlere MAFYA İŞİ GİBİ GİRMEK ÇOK KOLAY ÇIKMAK İPTAL ETMEK ÇOK ZOR...Kullanmadığım halde daha işin başında sorun yaşadığımda böyle bir olayda 253,5 TL 3 gün içinde caydığım hizmet alamadığım için bana CEZA kesmesi ne kadar hak getire? Oysa ayağınla gelen müşteriye yeterli hizmet sağlayamayan müşterinin caymasına kaçmasına aboneliğini İPTAL etmesine sebep olan TEKNİK DESTEK ekibine kesmesi gerekir.. Akmayan su aboneliğine TISSSSS hava yaptığı için sizden para talep etmekle aynı eş değer.

Siz siz olun VODOFONE NET asla bulaşmayın...20 sene sonra başıma bu iş geldi Türk Telekom yeni Reklamı ne diyor bize MUHATAPIN VAR .....MUHATABIN VAR..Bak adamlar milletin sorununu biliyor. Üç kuruşun hesabını yaptık dertsiz başımıza dert aldık.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri