Konuya Etiketlenenler

10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: GittiGidiyor Kullanýcýlarýna Veda Ediyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn GittiGidiyor Kullanýcýlarýna Veda Ediyor

Gitti gidiyor tum kullanýcýlarýna þu bilgilendirmeyi yaptý

GittiGidiyor olarak 21 yýl önce ülkemizi online pazar yeri formatýyla tanýþtýrdýk ve e-ticaretin geliþimine öncülük ettik. Ýþ ortaklarýmýzla birlikte büyüyüp milyonlarca kiþiye internetten güvenli alýþveriþ hizmeti saðladýk. Sektördeki köklü geçmiþimizin son 11 yýlýný küresel e-ticaret liderlerinden eBay'in çatýsý altýnda geçirdik.

Ve bugün veda zamaný...

eBay'in Türkiye'de süregelen rekabet dinamikleri doðrultusunda aldýðý kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacaðýmýzý üzülerek bildiriyoruz.

Bu zor kararýn tüm süreçlerinde önceliðimiz her zaman çalýþma arkadaþlarýmýz, satýcýlarýmýz ve alýcýlarýmýz için güvenilir bir süreç yönetimi gerçekleþtirmek olacak.

18 Temmuz 2022 tarihine kadar alýþveriþe açýk olacak platformumuz, bugünden (20 Haziran 2022) itibaren yeni ürün listelemeye kapatýldý. Site üzerindeki "Hesabým" bölümü, tüm alýcý ve satýcýlarýmýzýn tamamlanmamýþ iþlemleri için 5 Eylül 2022 tarihine kadar açýk kalacak. Müþteri hizmetlerimiz ise 30 Eylül 2022 tarihine kadar kullanýcýlarýmýza destek vermeye devam edecek.

Bu yolculukta bizimle olan tüm paydaþlarýmýza, alýcý ve satýcýlarýmýza baðlýlýklarý ve GittiGidiyor'a olan katkýlarý için teþekkür ederiz.
    Kaynak link: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Editor tarafýndan (20-06-2022 Saat 22:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Nasýl olurda tüketimci toplum biçiminde Türkiye pazarýndan çekilebilecek kadar çaresiz kalabildiler?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SÝSTEM1923 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Nasýl olurda tüketimci toplum biçiminde Türkiye pazarýndan çekilebilecek kadar çaresiz kalabildiler?
    Bu piyasada rekabet etmek cok zor ondan dolayý ayrýca son 6 aydýr alým gücüde düþtü herkesin diðer sitelerde kupon ve indirimlerle ayakta kalmaya calýsýyor ortam cok kötü malesef eskiden gitti gidiyor ve hepsi burada vardý þimdi medya gruplarý olan kiþilerin siteleride var vodafon bile herþey yanýmda diye site acmýþ dusunun böyle bir ortam var rekabet ortamý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Birdönem en az 7-8 sene bu firmayla reklamda calýsmýþtýk ebay satýn almadan önce cok uye gonderdik gittigidiyora panelden istatisliklerden görebiliyorduk ebay satýn alýnca tum internet siteleri ile reklam ortaklýgýný bitirdiler yeterince kendilerini reklama adamadýklarýný dusunuyorum reklam ortaklýgý bitirmeleri hataydý tv reklamlarý ile olmuyor bu iþler internette siten var ise internette reklamlarýn dönmesi gerekiyor sonucta internet sitesi týkladýgýn zaman o urune anlýk ulasacaksýnýz bu iþi su an en ii yapan trendyol ve hepsi burada
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Online alýsveriste sorun yaþamadýgým biryerdi uzuldum acýkcasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýnternetten ürün satýn alacak olduðumda istisnasýz GittiGidiyordan almaya çalýþýrdým. Eskiden bu siteye çok güveniyordum. Kazananlar klübü çýkardýklarýnda siteyi aktif kullandýðým için kazananlar klübünde bende vardým. Artýk site sürekli kendisini tekrar ediyordu ve yenilik namýna hiç bir çalýþma yapmýyorlardý ve son 2 senedir siteden alýþveriþimi de kesmiþtim. Sitenin kapanmasý bana süpriz olmadý desem doðru olur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu siteden cok alisveris yaptim hic problem yasamadim. Demek ekonomik kriz bu siteyi de vurdu. Yazik oldu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yandaþ olmayý becerebilselerdi bugün paydaþ olarak varlýklarýný sürdürürlerdi.Yandaþ​lýðýn esprisi: "Kazan,kazan hep kazan!"..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yandaþ olmayý becerebilselerdi bugün paydaþ olarak varlýklarýný sürdürürlerdi.Yandaþ​lýðýn esprisi: "Kazan,kazan hep kazan!"..
    Abi 76 yaþýna gelmiþsin ve uydu forum sitesinde hala siyaset peþindesin. Artýk siyaset iþinden de emekli olmanýn zamaný gelmedimi sence?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu piyasada rekabet etmek cok zor ondan dolayý ayrýca son 6 aydýr alým gücüde düþtü herkesin diðer sitelerde kupon ve indirimlerle ayakta kalmaya calýsýyor ortam cok kötü malesef eskiden gitti gidiyor ve hepsi burada vardý þimdi medya gruplarý olan kiþilerin siteleride var vodafon bile herþey yanýmda diye site acmýþ dusunun böyle bir ortam var rekabet ortamý
    Söylediklerinizin/yazdýklarýnýzýn hepsine katýlýyorum sizinle hemfikirim ancak Sayýn Serkan Güzel ustama da katýlýyorum. E-ticaret pazarýnda sadece tv/radyo reklamlarý yeterli etkiyi yaratmaz, kesinlikle internet reklamlarýna da devam etmeleri gerekirdi. Serkan ustamýn dediðine göre ve anladýðým kadarýyla, ebay satýn almadan önce gittigidiyor olarak doðru ve istikrarlý bir pazar stratejileri varmýþ keþke ebay o stratejiye uyum saðlayabilseymiþ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri