Konuya Etiketlenenler

10 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: GittiGidiyor Kullanclarna Veda Ediyor

Kullanc Bilgi Mens

Warn GittiGidiyor Kullanclarna Veda Ediyor

Gitti gidiyor tum kullanclarna u bilgilendirmeyi yapt

GittiGidiyor olarak 21 yl nce lkemizi online pazar yeri formatyla tantrdk ve e-ticaretin geliimine nclk ettik. ortaklarmzla birlikte byyp milyonlarca kiiye internetten gvenli alveri hizmeti saladk. Sektrdeki kkl gemiimizin son 11 yln kresel e-ticaret liderlerinden eBay'in ats altnda geirdik.

Ve bugn veda zaman...

eBay'in Trkiye'de sregelen rekabet dinamikleri dorultusunda ald kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacamz zlerek bildiriyoruz.

Bu zor kararn tm srelerinde nceliimiz her zaman alma arkadalarmz, satclarmz ve alclarmz iin gvenilir bir sre ynetimi gerekletirmek olacak.

18 Temmuz 2022 tarihine kadar alverie ak olacak platformumuz, bugnden (20 Haziran 2022) itibaren yeni rn listelemeye kapatld. Site zerindeki "Hesabm" blm, tm alc ve satclarmzn tamamlanmam ilemleri iin 5 Eyll 2022 tarihine kadar ak kalacak. Mteri hizmetlerimiz ise 30 Eyll 2022 tarihine kadar kullanclarmza destek vermeye devam edecek.

Bu yolculukta bizimle olan tm paydalarmza, alc ve satclarmza ballklar ve GittiGidiyor'a olan katklar iin teekkr ederiz.
    Kaynak link: Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Konu Editor tarafndan (20-06-2022 Saat 23:52 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

Nasl olurda tketimci toplum biiminde Trkiye pazarndan ekilebilecek kadar aresiz kalabildiler?

Kullanc Bilgi Mens

Alnt SSTEM1923 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Nasl olurda tketimci toplum biiminde Trkiye pazarndan ekilebilecek kadar aresiz kalabildiler?
    Bu piyasada rekabet etmek cok zor ondan dolay ayrca son 6 aydr alm gcde dt herkesin dier sitelerde kupon ve indirimlerle ayakta kalmaya calsyor ortam cok kt malesef eskiden gitti gidiyor ve hepsi burada vard imdi medya gruplar olan kiilerin siteleride var vodafon bile herey yanmda diye site acm dusunun byle bir ortam var rekabet ortam
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Birdnem en az 7-8 sene bu firmayla reklamda calsmtk ebay satn almadan nce cok uye gonderdik gittigidiyora panelden istatisliklerden grebiliyorduk ebay satn alnca tum internet siteleri ile reklam ortaklgn bitirdiler yeterince kendilerini reklama adamadklarn dusunuyorum reklam ortaklg bitirmeleri hatayd tv reklamlar ile olmuyor bu iler internette siten var ise internette reklamlarn dnmesi gerekiyor sonucta internet sitesi tkladgn zaman o urune anlk ulasacaksnz bu ii su an en ii yapan trendyol ve hepsi burada
    Kim Olursan OL Bir Gn Mezar Tanda ki Satr Yaz Olursun...

Kullanc Bilgi Mens

Online alsveriste sorun yaamadgm biryerdi uzuldum ackcas

Kullanc Bilgi Mens

nternetten rn satn alacak olduumda istisnasz GittiGidiyordan almaya alrdm. Eskiden bu siteye ok gveniyordum. Kazananlar klb kardklarnda siteyi aktif kullandm iin kazananlar klbnde bende vardm. Artk site srekli kendisini tekrar ediyordu ve yenilik namna hi bir alma yapmyorlard ve son 2 senedir siteden alveriimi de kesmitim. Sitenin kapanmas bana spriz olmad desem doru olur.

Kullanc Bilgi Mens

Bu siteden cok alisveris yaptim hic problem yasamadim. Demek ekonomik kriz bu siteyi de vurdu. Yazik oldu.

Kullanc Bilgi Mens

Yanda olmay becerebilselerdi bugn payda olarak varlklarn srdrrlerdi.Yanda​ln esprisi: "Kazan,kazan hep kazan!"..

Kullanc Bilgi Mens

Alnt rselturk Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Yanda olmay becerebilselerdi bugn payda olarak varlklarn srdrrlerdi.Yanda​ln esprisi: "Kazan,kazan hep kazan!"..
    Abi 76 yana gelmisin ve uydu forum sitesinde hala siyaset peindesin. Artk siyaset iinden de emekli olmann zaman gelmedimi sence?

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bu piyasada rekabet etmek cok zor ondan dolay ayrca son 6 aydr alm gcde dt herkesin dier sitelerde kupon ve indirimlerle ayakta kalmaya calsyor ortam cok kt malesef eskiden gitti gidiyor ve hepsi burada vard imdi medya gruplar olan kiilerin siteleride var vodafon bile herey yanmda diye site acm dusunun byle bir ortam var rekabet ortam
    Sylediklerinizin/yazdklarnzn hepsine katlyorum sizinle hemfikirim ancak Sayn Serkan Gzel ustama da katlyorum. E-ticaret pazarnda sadece tv/radyo reklamlar yeterli etkiyi yaratmaz, kesinlikle internet reklamlarna da devam etmeleri gerekirdi. Serkan ustamn dediine gre ve anladm kadaryla, ebay satn almadan nce gittigidiyor olarak doru ve istikrarl bir pazar stratejileri varm keke ebay o stratejiye uyum salayabilseymi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri