Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sungate IPTV sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sungate IPTV sorunu

Merhaba son günlerde Sungate IPTV de sorunlar yaşamaya başladım. Arnavutluk (AL) kanallarının hiçbiri açılmıyor. Ayrıca yerli belgesel kanallarının da pek çoğu açılmıyor. Yeni yazılımı da yükledim. Bir değişiklik olmadı. Desteğinizi rica ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sanırım magic tv den bahsediyorsunuz....autorol sisteme girip magic 14-8-2022 güncellemeyi yüklediyseniz..yükledikten sonra yeşil sarı ve kırmızı tuşlara basarak yeni mac atayabiliyorsanız normalde yerli ve yabancı kanalları sorunsuz izleyebilmeniz gerekli..renkli tuşlara basarak bunu birkaçkez yapabilirsiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

magıctv yeşil buton uygulamalar içindeki vod listesinin hepsi açılmıyor nedeni ne olabilir arkadaşlar biligilendirırseniz memnun olurum teşekür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar magictv de sorun yaşıyorsanız.. A-cihazınızda son yazılımın olmasına dikkat edin..bir önceki yazılımı atıp bende sorun yaşamıştım..son versiyon 2.02.24 atınca sorun kalmadı B-yazılımdan sonra autrol'den magic'i güncelleyin.güncellediyseniz tekrar güncelleyin..ne zararı varki C-renkli tuşlara basarak cihazın yeni MAC almasını sağlayın...çünki binlerce belki onbinlerce TİTAN kullanıcı var..her kullanıcı aynı stalker havuzundan faydalanıyor..bu nedenle ısrarla istediğiniz liste gelene kadar inatla basın tuşlara....benim gözlemlediğim yeşil tuş yerli sarı ve kırmızı yabancı içerikler için..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri