5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Netflix de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Search Netflix de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı

Nisan 2022’de 37,99 TL olan Temel Plan, yeni zam ile birlikte 45,99 TL‘ye yükseldi. 57,99 TL olan Standart Plan ise 69,99 TL olarak güncellendi. Ultra HD görüntü kalitesi sunan tek üyelik türü olan Özel Plan ise 77,99 TL’den 93,99 TL‘ye artış gösterdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet yine zam haberi, 4'lü paketlerde pek fark etmiyor ama okkalı bir zam yaptılar, üstelik daha 3 ay öncesinde zamlanmıştı. muhtemelen ay başında bende ortak paketi iptal edeceğim.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD

H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    TURKCELL TV+READY ANDROİD TV BOX
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet yine zam haberi, 4'lü paketlerde pek fark etmiyor ama okkalı bir zam yaptılar, üstelik daha 3 ay öncesinde zamlanmıştı. muhtemelen ay başında bende ortak paketi iptal edeceğim.
    Zam olayı hayatımizda her an var artik ulke zamhane.oldu hayat standartlari cok yukseldi allah milletimize yardim etsin olmayanlara

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Amin,Allah yar ve yardımcımız olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı remo02 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Amin,Allah yar ve yardımcımız olsun.
    Evet,güzel bir dilek.Ben de katılıyorum.Ama öncelikle bizler kendimize yardımcı olmak, "İşimizi Allaha bırakmamak" gerekiyor...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri