Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: YouTube Premium abonelik ücretlerine zam geldi (ARALIK 2023 den itibaren)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Search YouTube Premium abonelik ücretlerine zam geldi (ARALIK 2023 den itibaren)

Fiyat değişimi YouTube Premium ve YouTube Music Premium için bireysel, aile ve öğrenci planlarını kapsıyor.

Türkiye'de YouTube Premium fiyatları bireysel kullanıcılar için aylık 29,99 TL'den aylık 57,99 TL'ye, aile paketi için aylık 59,99 TL'den aylık 115,99 TL'ye ve öğrenciler için aylık 19,49 TL'den aylık 37,99 TL'ye yükseldi.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herşey cok pahalandı reklamsız izlemek bile bir dunya para youtube bir tv kanalı gibi oldu herşey var ben %50 cashback veren sitelerle %50 indirim saglıyorum kendime

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 youtupe tv...

arkadaşım...simba...youtupe tv amerikada üyelik ücreti aylık 77 dolarmış galiba aceba ülkemizden abonelik imkanı yokmu...yüze yakınmı ney kanal sayısı varmış ve hepside dünyaca meşhur kanallarmış yawu...!!!...gerçi ben astra uydusu ve free iptv ile emektar uydu alıcımla yayın izlemeye çalışıyom fakat yinede emekli olunca yılın sonuna doğru kaliteli makina ve paralı iptv üyeliği ve özellikle mağalesef artık izleyemediğimiz sky-deutschland ve canal+digital france paketleri için os-cam veyahut i-cam server alacağım...zira cc-cam üzerinden pek çoğu avrupa paketleri paylaşıma kapandılar...!!!...devir şimdi çeşitli uydulardaki card sharing üzerinden avrupa paketlerini izleyebilmek için i-cam ve os-cam server devri...!!!...
    Konu mavişehirli tarafından (18-11-2023 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatasını düzelttim...!!!
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

youtupe tv amerikada üyelik ücreti aylık 77 dolarmış galiba aceba ülkemizden abonelik imkanı yokmu
    Aylıkmı 77 dolar cok değilmi dostum youtube tv dedigin bildigimiz su ankinden ne farkı var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...Creed...aklımda kaldığına göre aylık ücretmiş evet ülkemize nazaran yüksek ücret fakat amerikalılara koymaz 77 dolar bence çünkü gelir seviyeleri yüksek...simba ne düşünüyo konuyla ilgili merak ettim...türkiyeden abone olunamıyosa şayet youtupe tvye üzerinde durmaya değmez...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri