9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: ÝLK ZÝRVE TV HD (Program ve Film Agýrlýklý ) ÝPTV KANALI GUNCEL M3U8 Linki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New41 ÝLK ZÝRVE TV HD (Program ve Film Agýrlýklý ) ÝPTV KANALI GUNCEL M3U8 Linki

Daha öncede duyurdugumuz iptv kanallarý tanýtým serimiz devam ediyor her hafta sizlere iptvde stabil yayýn yapan kanallarý vermeye devam ediyoruz

Bu haftaki kanallýmýz ÝLK ZÝRVE TV HD .Yayýn içeriki olarak Stüdyo programlar,haber ve Yerli-Yabancý film yayýnlamaktadýr.ÝLK ZÝRVE TV 24 saat hd sekilde iptv den ücretsiz olarak yayýn yapmaktadýr.

Kanaldan Ekran Görüntüsü;
    ​

UYARI;
    M3U8 Linki gizli içerikle veriyoruz.Bunun için 1 msjýnýz olmasý gerekmektedir.Dosya olarak kanallarý sitemizde veremiyoruz bu linki uygulamanýza kendiniz girmeniz gerekmektedir

2. ** Gizli Ýçerik: Bu gizli içeriði görmek için supersatforumdaki mesaj sayýnýz 1 veya daha fazla olmalýdýr.

3. Konu Simba tarafýndan (14-10-2022 Saat 21:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Denedim olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý alemci_1987 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkürler

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Denedim olmadý
    Ben ssiptv-vlc playerle denedim actý tabi her uygulamada acacak diye bir durum yok bazý iptv kanallarý her cihazda acmayabilir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler !!!
    þu an için her türlü denedim - maalesef ... olmadý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FantomaBarabas Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler !!!
    þu an için her türlü denedim - maalesef ... olmadý.
    Yayýnda problem var buradan takip edebilirsiniz canlý yayýnýný Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tþk ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu kanalda problem oldugu icin konu kapatýyorum yayinlar surekli stabil degil.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÝLK ZÝRVE TV stabile döndü yeni linki birinci mesaja eklenmiþtir.

Konu tekrar aktif
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fena degil bu kanal bazen studyo programlar oluyor logosu biraz buyuk gibi sanki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri