Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Beko hazır kanal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Beko hazır kanal

Beko tv hazır kanal listesi lazım bulamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad kimse paylasmıyor liste falan bizlik durum yok elimizde tv olmayınca paylasamıyoruz başka sitelerde sansınızı deneyin eskiden uydu forumlarına ragbet vardı şimdi bu ortamlar yok uydu sistemleri yerine iptv sistemleri geldi devir kısaca dijital içerike döndü netflix,exxen,disney + ve iptv dünyası forum olarakta biz iptv dunyasında yeniliklere döndürmek zorunda kaldık sitemizi şimdi devir bu yönde uydu kanal listesi tv li alıcıların kanal listesi zor yani kimse forumlarda birşey paylasmıyor bizim imkanlarımızda kısıtlı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biliyorum reis ben arkadaş için bakıyorum tv gıcık kanal taşıma nefret ettiren olay

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alemci_1987 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Biliyorum reis ben arkadaş için bakıyorum tv gıcık kanal taşıma nefret ettiren olay
    Tasima yaparken numara numara koyacaksin mudurum bu arcelik beko biraz problemli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tv alacaksan LG sony gerisi hikaye bu kadar problemli tv görmedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri