Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: BOTECH Piko 800 Software

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart BOTECH Piko 800 Software

Arkadaşlar BOTECH Piko 800 Aldım. TKGS güncellemede hata uyarısı veriyor geri götürüp test ettirdim çalışıyor. Hotbird te bazı kanallar var ve çalışıyor. O kadar.. Türksat 42 E tanıtamıyorum. Çok garip. Her şeyi otomatik yaptığı söylenen bu model için belki,
    Ürünün yazılımını yenilersem düzelebilir nasıl ve nerden indirilebilir bilen var mı. Veya Önerisi olan var mı. Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Canak uydu tesisatinizda problem olabilirmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Komşuda ortak anten(çanak) var. problem yokmuş. Ama kablo girişlerini de kontrol edip yeniden denedim. Eğer Uzun anten kablosunda sorun varsa . Ya da bizim daireye yönlendiren LNB veya aparatlarda varsa bişey bilemiyorum. Arap kanallarından bazılarını çalıştırıyor ama. Fabrika ayarlarına döndürüp deniyorum. Nafile ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baysidar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Komşuda ortak anten(çanak) var. problem yokmuş. Ama kablo girişlerini de kontrol edip yeniden denedim. Eğer Uzun anten kablosunda sorun varsa . Ya da bizim daireye yönlendiren LNB veya aparatlarda varsa bişey bilemiyorum. Arap kanallarından bazılarını çalıştırıyor ama. Fabrika ayarlarına döndürüp deniyorum. Nafile ...
    Baska cihaz deneyin ondada aynısi oluyorsa merkezi sistemde ariza vardir hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler denerim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri