Konuya Etiketlenenler

Beeni Beeni:  0
3 sonutan 1 ile 3 aras

Konu: TV kablo oklayc

Kullanc Bilgi Mens

Standart TV kablo oklayc

Merhaba uydu at da, uydudan evin iine gelen tek kabloyu uydu kablo oklayc ile dier odadaki TV ye versem ayn anda 2 TV de farkl kanallar izleyebilirmiyim baz alveri sitesinde yorumlarda ayn anda tek televizyona baklyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu ayn anda farkl kanallarda kullanmak istiyorum bunun aresi varm veya hangi rn almalym yardmc olur musunuz ?

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Asi46 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Merhaba uydu at da, uydudan evin iine gelen tek kabloyu uydu kablo oklayc ile dier odadaki TV ye versem ayn anda 2 TV de farkl kanallar izleyebilirmiyim baz alveri sitesinde yorumlarda ayn anda tek televizyona baklyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu ayn anda farkl kanallarda kullanmak istiyorum bunun aresi varm veya hangi rn almalym yardmc olur musunuz ?
    Hocam o sistem.pek.saglikli degil cift.girisli lnb al bence imkanin varsa

Kullanc Bilgi Mens

Aslnda 2 adet uydu var. biri ift LNB li biri benim toplam 3 adet kablo apartman elektrik hatt borusundan eve geliyor. gecen sene kar yanca kanallar gitti dier 2 LNB den gelen kanallarda gitti kardandir dedim karlar eridi benim uydu almad dier 2 li LNB li hat alyor dier uydudan gelen 2 kabloya benim TV yi taknca alt acaba benim uydudami kablodami LNB demi bilmiyorum sknt nedir sizce cvp iin ok tk ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri