Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: TV kablo çoklayýcý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart TV kablo çoklayýcý

Merhaba uydu çatý da, uydudan evin içine gelen tek kabloyu uydu kablo çoklayýcý ile diðer odadaki TV ye versem ayný anda 2 TV de farklý kanallar izleyebilirmiyim bazý alýþveriþ sitesinde yorumlarda ayný anda tek televizyona bakýlýyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu ayný anda farklý kanallarda kullanmak istiyorum bunun çaresi varmý veya hangi ürünü almalýyým yardýmcý olur musunuz ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Asi46 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba uydu çatý da, uydudan evin içine gelen tek kabloyu uydu kablo çoklayýcý ile diðer odadaki TV ye versem ayný anda 2 TV de farklý kanallar izleyebilirmiyim bazý alýþveriþ sitesinde yorumlarda ayný anda tek televizyona bakýlýyor diye bir yorum okudum ben 2 televizyonu ayný anda farklý kanallarda kullanmak istiyorum bunun çaresi varmý veya hangi ürünü almalýyým yardýmcý olur musunuz ?
    Hocam o sistem.pek.saglikli degil cift.girisli lnb al bence imkanin varsa

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aslýnda 2 adet uydu var. biri çift LNB li biri benim toplam 3 adet kablo apartman elektrik hattý borusundan eve geliyor. gecen sene kar yaðýnca kanallar gitti diðer 2 LNB den gelen kanallarda gitti kardandir dedim karlar eridi benim uydu çalýþmadý diðer 2 li LNB li hat çalýþýyor diðer uydudan gelen 2 kabloya benim TV yi takýnca çalýþtý acaba benim uydudami kablodami LNB demi bilmiyorum sýkýntý nedir sizce cvp için çok tþk ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri