Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 12729/30000 H ve 12729/30000 V sinyal sorunu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Crashs 12729/30000 H ve 12729/30000 V sinyal sorunu

Arkadaþlar benim uyduda 12729/30000 H ve 12729/30000 V frekanslarýndan sinyal gelmiyor.Merkezi sistem çanak anten var.Sorunu nasýl çözebilirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým
    1- sisteminiz turksat hotbirt çanaklý merkezi sistemmi?
    2- bu frekanslar turksattamý?
    cevabý yazarsanýz ona göre cevaplanýr saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evet her iki uyduda var.türksattaki frekanslardan bahsediyorum.uzun zamandir sinyal yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet bu firekans türksatta oldukca sorunlu malesef bizdede sorunlar oluyor canak anten çapý buyutuyoruz anten kablosu bakýr kablo olmasý gerek vs bir sürü sorun ama sadece bu dost tv firekansýnda sorun var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sorun LNB de,deðiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý murater Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar benim uyduda 12729/30000 H ve 12729/30000 V frekanslarýndan sinyal gelmiyor.Merkezi sistem çanak anten var.Sorunu nasýl çözebilirim.
    büyük ihtimalle uydu cihazýnda sorun var bir çok cihazda var o sorun bu gün dream marka bi cihaz geldi 3a frekanslarýn hiç birini göstermiyodu
    Fazla Rahatým . Rahatsýz Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý murater Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Evet her iki uyduda var.türksattaki frekanslardan bahsediyorum.uzun zamandir sinyal yok.

slm senin yaþadýgýn olayý bir çok müþteride yaþadým sorun kablondan kaynaklanýyor kaliteli rg6 u6 kablo kullanman gerek bu arada cihazýn markasý nedir ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim lnb deðiþtirme imkaným yok merkezi sistem olduðu için, ama kablolarý bir kontrol edeyim.Bu arada next-nextstar 2000 cx superplus uydu alýcým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SATNRALDEN DAÝREYE GÝDEN KABLO DEÐÝÞSEDE BÝR ÞEY FARK EDECEÐÝNÝ SANMIYORUM

kesin çözüm multisiviç ile lnb arasýndaki kablo bakýr baklo olmasý gerek birde lnb ile multisiviç arasýna anfi atmak gerekir sadeve bu firekans için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim lnb deðiþtirme imkaným yok merkezi sistem olduðu için, ama kablolarý bir kontrol edeyim.Bu arada next-nextstar 2000 cx superplus uydu alýcým.
    iyi edersin istersen farklý bi cihazla kablo lnb degiþtirmeden dene gör
    Fazla Rahatým . Rahatsýz Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri