Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: (yardým) yeni uydu cihazýnda sadece trt çalýþýýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5 (yardým) yeni uydu cihazýnda sadece trt çalýþýýyor.

Öncelikle herkese selamlar, konuyu yanlýþ yere açmýþ olabilirim kusura bakmayýn mod lar taþýrsa sevinirim.

Arkadaþlar kayýnvalidemin yurtdýþýnda kullandýðý bir uydu cihazý var yenilemek istemiþ her kanal çýkmýyor, Türkiye den uydu cihazý almýþ adam kurulumunu yaptým takýn kullanýn demiþ ben uydu cihazlarýndan hiç anlamýyorum. cihaz next minix hd black 2 s plus. . eski uydu cihazýnda bir çok türk kanalý var fakat yeni cihaza uydu kablosunu takýnca sadece trt kanallarý çýkýyor diðer kanllarýn ismi var belli adam sýralamýþ ama sinyal alamýyoruz sadece trtler var. youtube dan olsun internetten olsun araþtýrdým fakat herhangi bir çözüme ulaþamadým.

dediðim gibi uydu iþlerinden hiç anlamýyorum yardýmcý olabilecek varsa sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Turksatýn cogu frekansý yurtdýsýný kapsamýyor ondan dolayý izleyemez malesef .Ulusal kanallarýn eurolarýný izleyebilir EURO STAR- EURO D-SHOWTURK gibi bu kanallarda uydu cihazýnda ekliyse izleyebilir tabi.Bunun çözümü yok turksatýn sinyalleri yurtdýsýna kapalýdýr
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet ulusal kanallarýn eurolarýný eski decoder de izliyordu yenisini aldý dediðim gibi taktým ama sadece trt ler gözüküyor adam listelemiþ ayarlamýþ Türkiye'de fakat ben uydu kablosunu takýnca sadece trtler çýkýyor diðer kanallarda sinyal yok diyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý vsahin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet ulusal kanallarýn eurolarýný eski decoder de izliyordu yenisini aldý dediðim gibi taktým ama sadece trt ler gözüküyor adam listelemiþ ayarlamýþ Türkiye'de fakat ben uydu kablosunu takýnca sadece trtler çýkýyor diðer kanallarda sinyal yok diyor.
    Cihazýnýzdaki kanal listeniz eski olmalý (uydu yayýnlarýndan bahsediyorum) Ya yeniden Türksat uydusunu taratýn yada cihazýnýza uygun hazýr kanal listesi yükleyin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri