Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Turksat 5A Uydusu 30.9º Frekans Değişim/Guncellemeleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Turksat 5A Uydusu 30.9º Frekans Değişim/Guncellemeleri

Turksat 5A Uydusu 30.8º Frekans Değişim/Guncellemeleri 2022 BU KONUMUZDA İŞLENECEKTİR.

Kaynak:FLYSAT

Güncelleme :19.05.2022
    Konu Simba tarafından (19-05-2022 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar bu uyduyu izlemeniz icin canak anten yönunün 31 dereceye dönuk olmasi gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sanba usta elerine emeyine sağlık desene bize ekmek çıkacak burdan uydu deyişkline cok güzel tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı silmoto Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sanba usta elerine emeyine sağlık desene bize ekmek çıkacak burdan uydu deyişkline cok güzel tesekkurler
    Şuanda gundemde yok ama uydu degistirme ilerleyen zamanlar ne.olur belli olmaz.Uydu dunyasi canlanir insAllah bu meslekten ekmek yiyenler icin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

42 derece iptalmi olacak, ben almanya da stuttgart dan 16 km uzaktayim güney tarafta. Benim canak i ölctüm 88cm 1 lnb li.
    2nci 112 cm 3 lnb Hotbird, Eutelsat 7 ve Astra.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Lexarone Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    42 derece iptalmi olacak, ben almanya da stuttgart dan 16 km uzaktayim güney tarafta. Benim canak i ölctüm 88cm 1 lnb li.
    2nci 112 cm 3 lnb Hotbird, Eutelsat 7 ve Astra.
    Zannetmiyorum iptal olacagini

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sag ol usta, bu Benim turksat 42 ayarli 88-89 cm canakla 30 derece olur demi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Lexarone Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sag ol usta, bu Benim turksat 42 ayarli 88-89 cm canakla 30 derece olur demi.
    Avrupa kapsaminda sorun yasamazsiniz hocam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eyvallah, zamanim olursa deneyeceyim. Sana hayirli aksamlar dilerim.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri